reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, ja jestem już po pierwszych prenatalnych. Niestety, u dzidziusia jest powiększony do pęcherz moczowy. W poniedziałek mam wizytę u prywatnego lekarza, zobaczę co mi powie.
Czy któraś z was miała może w poprzedniej ciąży taki przypadek i wszystko dobrze się skończyło?
Kochana mojej przyjaciółki synek miał. Pytanie tez jak bardzo powiększony. U niej to wyszło właśnie na prenatalnych. Została skierowana na amniopunkcję bo podejrzewali zespół Edwardsa. Na szczęście amniopunkcja to wykluczyła, ale synuś urodził się z wada układu moczowego. Miał kilka operacji a teraz jest zdrowym chłopcem i ma ponad dwa latka. Mam nadzieje, ze u Was wszystko będzie dobrze
 
Hej, ja jestem już po pierwszych prenatalnych. Niestety, u dzidziusia jest powiększony do pęcherz moczowy. W poniedziałek mam wizytę u prywatnego lekarza, zobaczę co mi powie.
Czy któraś z was miała może w poprzedniej ciąży taki przypadek i wszystko dobrze się skończyło?
Zaznaczam tez ze to może być zupełnie coś innego i na kolejnej wizycie lekarz stwierdzi ze wszystko ok. Także staraj się nie stresować. A co Ci powiedział ten lekarz?
 
Hejka 😉 jutro mam wizytę i usg ale przyjmuje dopochwowo luteinę. Zastanawiam się teraz czy jutro powinnam się wstrzymać z aplikowaniem luteiny? Czy normalnie mam aplikować tak jak lekarz kazał i to nie zakłóci usg?
 
Hejka 😉 jutro mam wizytę i usg ale przyjmuje dopochwowo luteinę. Zastanawiam się teraz czy jutro powinnam się wstrzymać z aplikowaniem luteiny? Czy normalnie mam aplikować tak jak lekarz kazał i to nie zakłóci usg?
Bierz ją normalnie :) w badaniu to nie przeszkodzi a gorzej jak przerwiesz kurację. Ja miałam czasem godzinę przed wizytą luteinę i lekarzowi wcale to nie przeszkadzało.
 
Bierz ją normalnie :) w badaniu to nie przeszkodzi a gorzej jak przerwiesz kurację. Ja miałam czasem godzinę przed wizytą luteinę i lekarzowi wcale to nie przeszkadzało.
super, bardzo dziękuje za info 😀 nie byłam już miesiąc na usg i tak się denerwuje czy wszystko w porzadku i nie chce aby coś przeszkodziło w ocenie dzidziusia 🙈
 
Który jestes tydzień? Zaczynam się zastanawiać czy ze mną wszystko ok, jestem w 8 +3 i brzuch mam tylko pod koniec dnia ale to przed wzdęcia. Ważyłam 59, ważę 60 i nic się póki co nie zmienia 🤔🙄 chodzę w normalnych spodniach
Nie stresuj się tak. Ja mam dzisiaj 10+5 waga 48 kg nic nie przytyłam, spodnie ubieram swoje normalne chociaż miewam wzdęcia popołudniu na ciążowe u mnie jeszcze za wcześnie. Moja koleżanka ciążowe spodnie musiała zacząć nosić dopiero po 28 tygodniu więc nie ma reguły.
 
reklama
Do góry