reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej. Mam pytanie do dziewczyn w 9/10 tyg. Tez macie uczucie bóli okresowych? Ja tak mam, że jak coś porobie to zaraz tak dziwnie "rwie" mnie brzuch... Muszę brać nospe. Czasem jak śpię to aż się przebudze to aż obudzi mnie takie nagle uczucie ciągnięcia? ZWARIUJE!
ja tak miałam tylko w terminie w którym powinnam mieć @
Teraz mam np mniej śluzu niż zawsze,bo jestem w terminie w którym powinnam mieć owulacje 😄
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
Ja jestem dzisiaj pierwszy dzień na L4 (dzisiaj 11+5), pracuję w przedszkolu, dzieci teoretycznie mają przychodzić zdrowe, ale praktycznie każde ma katar, niektóre kaszlą...no i fizycznie już ledwo dawałam radę ogarniać grupę (jestem sama na 23 dzieci, pomoc tylko z doskoku jak potrzebuję wyjść do wc).
 
Tsh spadło mi z 3.209 do 1.500 myślicie że to OK czy muszę jeszcze zejść? Mattwią mnie trochę limfocyty z morfologi norma od 20-40 a ja mam 18.7 niby nie jakoś turbo mało ale....
 
Jesc moge, w zadnej ciazy mnie nie odrzucilo od jedzenia,ale za to potem cierpie...ja mam cos takiego, ze wstane i musze jesc, bo mnie mdli z głodu, za 2 godz znowu, jak nie zjem to mi slabo i mam mdlosci jakby z glodu i tak wkoło , a wieczorami wzdęcia 😏
Mam identyczne, wiecznie głodna jestem i co chwilę jem... Jak poczuje głód to mnie aż naciąga na wymioty, ale problem w tym że niewiele rzeczy dam radę jeść
 
reklama
Do góry