reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja wstępnie planowałam do końca marca. Jeśli jednak bedzie źle z plecami a na to wygląda kiepsko to widzę.
 
reklama
ogarnęłam się na wizytę 😁 teraz czas zrobić obiad,wczesniej rozbiłam mięcho i zrobiłam farsz,teraz tylko zawinąć i zrobione😄
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
Witaj, ja jestem na l4 od skończonego 7 tygodnia ciąży. Swoją pierwszą ciąże poroniłam, dlatego teraz bardzo uważam. Już od początku pojawił się u mnie krwiak oraz torbiel. Dzięki odpoczynkowi krwiak jest już wchłania. Mam pracę typowo biurowa, 8 godzin przy komputerze. W związku z tym, że w pracy znają moja przykrą historie związana ze stratą ciąży koleżanki same powiedziały mi że mam iść na L4 i na nic nie patrzeć.
 
Mam wyniki glukozy , niby w normie ale czeka mnie krzywa cukrowa czy nie ???
 

Załączniki

  • 3D357C27-63FF-4381-8F07-FE70FA71D685.jpeg
    3D357C27-63FF-4381-8F07-FE70FA71D685.jpeg
    56 KB · Wyświetleń: 86
Hej. Mam pytanie do dziewczyn w 9/10 tyg. Tez macie uczucie bóli okresowych? Ja tak mam, że jak coś porobie to zaraz tak dziwnie "rwie" mnie brzuch... Muszę brać nospe. Czasem jak śpię to aż się przebudze to aż obudzi mnie takie nagle uczucie ciągnięcia? ZWARIUJE!
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn w 9/10 tyg. Tez macie uczucie bóli okresowych? Ja tak mam, że jak coś porobie to zaraz tak dziwnie "rwie" mnie brzuch... Muszę brać nospe. Czasem jak śpię to aż się przebudze to aż obudzi mnie takie nagle uczucie ciągnięcia? ZWARIUJE!
Miewam jeszcze , dziś np z rana dość długo nudziło tak jak na okres . Ale to lekki ból noszy nie biorę , łykam magnez.
 
reklama
Hej. Mam pytanie do dziewczyn w 9/10 tyg. Tez macie uczucie bóli okresowych? Ja tak mam, że jak coś porobie to zaraz tak dziwnie "rwie" mnie brzuch... Muszę brać nospe. Czasem jak śpię to aż się przebudze to aż obudzi mnie takie nagle uczucie ciągnięcia? ZWARIUJE!
Nie mam nic takiego, czasem mnie pociagnie jak raptownie wstane 🤔
 
Do góry