reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
Ja mam pracę mieszaną. Trochę siedzę przy komputerze ale im będzie cieplej tym coraz częściej będę w terenie (tu już różnie bywa, raz jest ciężko a raz znośnie). Mam zamiar pracować dopóki mój kręgosłup nie będzie mi się bardzo we znaki dawał, a obawiam się, że może mi się szybko odezwać ;)
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
Ja bym chciała dopiero w czerwcu ewentualnie pójść na L4 i to chyba będzie około 7 miesiąca? Praca biurowa więc siedzę przy komputerze 8 godzin jedyne co to stres przeszkadza. Ale zobaczymy jak się będę czuła i czy lekarz nie zleci wcześniej.
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
Ja od 7 tygodnia jestem na L4. Pracuję w szpitalu, nie przechodziłam koronowirusa i bałam się już, że któryś pacjent mnie zarazi. W pracy też pobierałam krew więc nie mogłam zachować bezpiecznej odległości.

Najpierw mówiłam że jestem chora, ale zrobił się problem w pracy bo koleżanka z którą razem pracujemy też poszła na L4 i pewnie z 2-3 tygodnie jej nie będzie. Nie ma kto nas zastąpić... Więc wszyscy liczyli że wrócę i będę zasuwać za dwie.
Dziś dzwonił do mnie zastępca szefa( wie że mam problemy z donoszeniem ciąży) Powiedziałam mu że jestem w ciąży, ale nie wiem jak to będzie - może wrócę do pracy. On tzyma kciuki żeby było dobrze ;)
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
ja planuję od maja już pójść na zwolnienie, praca przy komputerze, ale stresów jest i szkoda mi poza tym będzie pogody wiosennej na siedzenie przy kompie cały dzień ☀️😜
 
Witam Was dziewczyny, ja nocke dobrze spałam, ale mąż po 4 wyjeżdżał do pracy, na 1.5 tygodnia, więc później do 7 się kręciłam trochę. Trzymajcie kciuki, żebym wytrzymała jakoś bez niego :p
W między czasie też miałam głupi sen, że miałam romans z moim lekarzem prowadzącym, umawialiśmy się na spotkania, ale głównie smsy były pikantniejsze 🤣 jak ja mam teraz isc na wizytę do niego? 🤣
Za wszystkie mamuśki, które mają dzisiaj wizytę - trzymam kciuki 🤗
Co do pracy - ja bym chciała/musiała do maja/czerwca. Ale teraz siedzę kilka dni w domu i jest mi tak dobrze, że nie wiem, jak to wytrzymam :(
 
reklama
Do góry