reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Spróbuj, bo to niwbo w gębie [emoji3059] tym razem zmieszamy białą z karmelovą wedla [emoji3059]
 
reklama
U mnie już dzisiaj 11+0 i ani razu nie wymiotowałam, a mdłości miałam może ze trzy razy i mijały po zjedzeniu śniadania. A teraz to już w ogóle jest bardzo dobrze i nawet energia wróciła :)

A co do forum - no to jest forum ciążowe, laski 🙈 jak wyjdziecie drabinkę wyżej w tematach to tam same plamienia, bóle, skurcze itd. Takie jest życie 🤷‍♀️ te historie się dzieją wokół nas, ja nie widzę nic złego w tym, żeby o nich pisać. Jak mam dość tematów ciążowych to wchodzę na forum ogrodnicze i już ;)
Zgadzam się z Tobą w 100% jak coś mnie nie interesuje to po prostu przewijam. Niektóre kobiety maja luźne podejście do tematu inne się stresują i w takim miejscu szukają wsparcia.
 
A u nas bedzie na łatwiznę. Frytki mrożone [emoji85] filecik z rybki ale też gotowiec w panierce, i surówka. Mąż z kiszonej bierze, aja w sumie nie wiem jeszcze, ale mam budkę surówek Grześkowiaka pod nosem, to na coś się zdecyduję :-)

Jutro gołąbki za to.
Nie cierpię tych gotowych surówek straszną sztucznością zalatują :(
 
Co do imion to juz pisałysmy o tym ale wiadomo ze kto by tam forum przewijał jak niekiedy ciężko nadrobić nowe posty 🙈

Dla chłopaka chyba Olek (Aleksander).
Natomiast dla dziewczynki parę typów:

Nela
Luiza
Inez

:)
 
Kiedyś, bardzo dawno temu. A czemu pytasz?
Byłam tam w poprzednich ciążach
Taki mi się tam porządek wydawał, czasem chcę tu znaleźć coś co było wcześniej i kurcze nie mogę,szukam po stronach, błądzę, tam każdy temat miał swoją pinezke, ale tu chyba się nie da?
 
Byłam tam w poprzednich ciążach
Taki mi się tam porządek wydawał, czasem chcę tu znaleźć coś co było wcześniej i kurcze nie mogę,szukam po stronach, błądzę, tam każdy temat miał swoją pinezke, ale tu chyba się nie da?
Chyba da sie skroty zapisywać :)

Sprawdziłam i da sie musisz kliknąć jakby na taka flage przy poscie. Później jak wejdziesz jakby w swoja ikonkę profilowe to po prawej stronie sa zapisane skroty :)
 
Byłam tam w poprzednich ciążach
Taki mi się tam porządek wydawał, czasem chcę tu znaleźć coś co było wcześniej i kurcze nie mogę,szukam po stronach, błądzę, tam każdy temat miał swoją pinezke, ale tu chyba się nie da?

Tam jest inaczej zbudowane to forum, tutaj da się założyć osobny post w danym wątku. Myśle, ze jak będzie to już wątek zamknięty to można pomyśleć o osobnych postach o wizytach, wynikach, diecie, ze zdjęciami itp. Pisze jak to było u mnie na poprzednim forum, oczywiście to może być dowolne :)
 
reklama
Ja przez swoje mdłości ledwo do litra dobijam
Ja tez, woda potęguje u mnie mdłości 😏
Hej :) u mnie pojawiło się na pacjencie gov po kilku dniach od wystawieniu. Myślałam, ze będzie od razu ale widać coś tam się musi poprzetwarzac :):)

p.s ja chyba wybiorę imię Maja :) strasznie mi się podoba a dla chłopca wciąż szukam, podoba mi się Leon ale to chyba tez turbo popularne teraz :/

buziaki i miłego dzionka :)
Ja mialam mieć Maje, cala ciążę poprzednia, nawet napis nad łóżeczko zamówiłam... a jak sie corka urodziła, to kompletnie mi do niej nie pasowało 😆 2 doby w szpitalu moje dziecko było bezimienne 🤣 az pielegniarki co przychodziły, to wymyslaly imiona 😁
 
Do góry