reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Gunka super że wszystko dobrze ze słuchem ;) mój generalnie lubi jeździć, drze sie tylko jak go mocuje w foteliku jak już go przenosze albo jedzie to nawet jak nie śpi to sobie patrzy i nie marudzi.
W przyszłym tygodniu 19 mamy szczepienie, to będzie jazda jak zacznie się tam drzeć.
Mika współczuję tego badania, u nas szwagier robił córeczce bo ma 4 lata a ona nic prawie nie mówi i robili jej juz mase badań w tym to też i tyle się nameczyli żeby spała że szok. Ona już starsza była i było ciężko a co dopiero takie maleństwo
 
reklama
Mam nadzieję że wszystko będzie wporzadku. A ile lat ma twoja siostra? Boli ja ta zmiana? Jej to samo jakoś się pojawiło? Czy to z jakiegoś pieprza czy coś
Dopiero co skończyła w grudniu 30 lat, boli ja to jak mocniej dotknie, na usg było widać że koło tego zbiera się ropa. Już pare miesięcy temu miała taka górkę w tym miejscu a teraz w okresie świątecznym to zaczęło rosnąć
 
Dopiero co skończyła w grudniu 30 lat, boli ja to jak mocniej dotknie, na usg było widać że koło tego zbiera się ropa. Już pare miesięcy temu miała taka górkę w tym miejscu a teraz w okresie świątecznym to zaczęło rosnąć
A co lekarz mówił jak robiła usg? Napewno to nie będzie nic poważnego.
 
Gunka super że wszystko dobrze ze słuchem ;) mój generalnie lubi jeździć, drze sie tylko jak go mocuje w foteliku jak już go przenosze albo jedzie to nawet jak nie śpi to sobie patrzy i nie marudzi.
W przyszłym tygodniu 19 mamy szczepienie, to będzie jazda jak zacznie się tam drzeć.
Mika współczuję tego badania, u nas szwagier robił córeczce bo ma 4 lata a ona nic prawie nie mówi i robili jej juz mase badań w tym to też i tyle się nameczyli żeby spała że szok. Ona już starsza była i było ciężko a co dopiero takie maleństwo
Jestem przygotowana na to że będzie płakał. Serce się będzie kroilo, ale to dla jego dobra choć on sobie jeszcze nie zdaje z tego sprawy. To bardzo słabo jak na 4 latke 😕 i co im wyszło? Dociekli przyczyny niedosluchu? Nosi aparat?
 
reklama
Jestem przygotowana na to że będzie płakał. Serce się będzie kroilo, ale to dla jego dobra choć on sobie jeszcze nie zdaje z tego sprawy. To bardzo słabo jak na 4 latke 😕 i co im wyszło? Dociekli przyczyny niedosluchu? Nosi aparat?
U niej jest problem z mowa, słyszy dobrze i wszystkie polecenia rozumie ale mówi tylko mama i tata i baba i tyle. Wszystkie badania im wychodzą dobrze i nie wiadomo co jest grane.
Mój zaczyna się kulać na boki, narazie na lewy ulubiony :p
 
Do góry