reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Tak szczerze to nie wiem, bolała mnie głowa, ale myślałam że to przez pracę na 3 zmiany . Wyniki TSH wychodziły mi w górnej granicy normy dla kobiet nie będących w ciąży a reszty badań już nie robiłam pod kątem tarczycy. Dopiero w ciąży jak wyskoczyło na ponad 5 to poszłam.dp endokrynologa, teraz mam odczekać do 4 miesiąca (za 10 dni Julka skończy 4 miesiące) już się zapisałam na 29 stycznia to się dowiem jak wygląda sytuacja dokładnie, ale wydaje mi się że tarczyca została bo głowa po odstawieniu leków zaczęła mnie znów boleć , a na badaniach kontrolnych po 6 tygodniu tsh wzrosło do 3,80
A problem z tarczyca miałaś już przed ciążą czy tylko w ciazy?
 
Widzę że zarówno Ty jak i Beata jesteście moimi rowiesniczkani :) fajnie [emoji16] wiem właśnie że ciąża ciąży nie równa ale boję się że z wiekiem będzie tylko gorzej ale może mi się zmieni , różnie to bywa [emoji4]
Andzia witaj :) ja pierwsza ciążę też zniosłam okropnie, pierwsze miesiące non stop rzygalam, dużo przytyłam i też miałam cc. Mały non stop darł się, ulewal niesamowicie i ciągle na rękach a mimo wszystko zdecydowałam się na drugie dziecko. 26 września urodziłam drugiego synka, tym razem sn, ciążę zniosłam super i poród też. Nawet miesiąc karmiłam piersią co przy pierwszym się mi nie udało [emoji14] także jak widzisz ciąża ciąży nierówna :D w ogóle to jesteśmy rówieśniczkami, ja w maju też skończę 29lat ;)
Mój mały dzisiaj ma turbo drzemki i słabszy dzień bo ani trochę nie chce poleżeć w leżaczku ani w wózku ani w łóżeczku tylko non stop rączki i to najlepiej mamusine :0
Sopek Mój tak sztywno glowke trzyma na brzuszku że szok ale za długo nie leży dlatego przed każdym karmieniem chociaż na chwilę go tak kładę i lezy dopóki nie zacznie się drzeć [emoji14] Mój się jeszcze nie przewraca ale ma czas jeszcze bo on jeden z najmłodszych tutaj [emoji14] nogi to podnosi wysoko i jak zaprze się na stopkach to robi taki "mostek" i przesuwa się w górę [emoji14]
Qmika właśnie miałam pytać jak mała zniosła chrzest, dobrze że już jesteście po ;) my czekamy na lepsze czasy, pewnie dopiero na święta wielkanocne ochrzcimy :p
 
Tak szczerze to nie wiem, bolała mnie głowa, ale myślałam że to przez pracę na 3 zmiany . Wyniki TSH wychodziły mi w górnej granicy normy dla kobiet nie będących w ciąży a reszty badań już nie robiłam pod kątem tarczycy. Dopiero w ciąży jak wyskoczyło na ponad 5 to poszłam.dp endokrynologa, teraz mam odczekać do 4 miesiąca (za 10 dni Julka skończy 4 miesiące) już się zapisałam na 29 stycznia to się dowiem jak wygląda sytuacja dokładnie, ale wydaje mi się że tarczyca została bo głowa po odstawieniu leków zaczęła mnie znów boleć , a na badaniach kontrolnych po 6 tygodniu tsh wzrosło do 3,80
Mi właśnie pierwszy raz wyszła w ciazy na początku. Przed ciążą jak robiłam badania to miałam niecałe 2. Na początku ciazy mi wywalilo na niecałe 4. W ciazy największą dawkę euthyroxu miałam 50 na przemian ze 100. 6 tygodni po porodzie miałam niecałe dwa ale jeszcze wtedy zazywalam 50tke takie zalecenie miałam od endokrynologa że do 6tygodni po porodzie mam zażywać później odstawić. Dziś robiłam kontrolne badanie na tsh bo właśnie powtórkę miałam zrobić w styczniu i wynik 3,763. Dzwoniłam do rodzinnego bo to z nim już miałam kontaktować się w sprawie wyników i powiedział mi że to jeszcze norma i mam się zgłosić za miesiąc jeszcze raz po skierowanie na tsh i ft3 i ft4
 
Ja się martwię bo moja jak ją tak za raczki biorę to się wogole nie próbuje podciągać tylko pupę do góry podnosi:( wogole nie współpracuje ..

Luiska moja nie puszcza baków prawie wcale ;)

Ja mam 31 lat :)
 
Ja się martwię bo moja jak ją tak za raczki biorę to się wogole nie próbuje podciągać tylko pupę do góry podnosi:( wogole nie współpracuje ..

Luiska moja nie puszcza baków prawie wcale ;)

Ja mam 31 lat :)
Ja w tym roku też 31 lat i stwierdzam, że jestem za stara na pierwsze dziecko 😂🙄 nie kumam jego fochów, nie wiem czego on chce 😂🙈
 
Ja się martwię bo moja jak ją tak za raczki biorę to się wogole nie próbuje podciągać tylko pupę do góry podnosi:( wogole nie współpracuje ..

Luiska moja nie puszcza baków prawie wcale ;)

Ja mam 31 lat :)
Mój to samo głowa ciężka jak kamień i w ogóle jej nie podrywa. Ale leżąc na brzuszku unosi wysoko.
Ja się martwię bo moja jak ją tak za raczki biorę to się wogole nie próbuje podciągać tylko pupę do góry podnosi:( wogole nie współpracuje ..

Luiska moja nie puszcza baków prawie wcale ;)

Ja mam 31 lat :)
 
reklama
A z którego września są Wasze maluchy dziewczyny? No bo mój z końca miesiąca więc to może jeszcze za wcześnie? Na bok się przewraca sam, ale tylko na prawy. I jeszcze mnie to niepokoi że się nauczył patrzeć do góry i leżąc tez zadziera głowę. Czasem na rękach ma takie akcje że się wygina w luk do tyłu.
 
Do góry