reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Super! ❤ Az Ci zazdroszczę, bo mi do 37tc zostało jeszcze dwa tygodnie 🙈 też bym już chciała być na tym etapie
Jeszcze trochę kochana i będziesz na tym samym etapie 😘
Ja teraz żyje od wizyty do wizyty. Kolejną mam 3 września. Także 2 tyg to zleci szybko A Ty wtedy będziesz już w 37 tygodniu 😄 chociaż wiem że ostatni miesiąc to trwa 457896435421 dni 😂
 
reklama
Jeszcze trochę kochana i będziesz na tym samym etapie 😘
Ja teraz żyje od wizyty do wizyty. Kolejną mam 3 września. Także 2 tyg to zleci szybko A Ty wtedy będziesz już w 37 tygodniu 😄 chociaż wiem że ostatni miesiąc to trwa 457896435421 dni 😂
Ooo, ja też mam wizyte właśnie 3 września 😁 i wtedy ustale z lekarzem termin CC. Ale napewno będę go prosić, żeby to było już jak najszybciej 😅
 
Ooo, ja też mam wizyte właśnie 3 września 😁 i wtedy ustale z lekarzem termin CC. Ale napewno będę go prosić, żeby to było już jak najszybciej 😅
Mi mój gin powiedział że generalnie najlepiej zaczekać do 39tc i tego się będziemy trzymać. Czyli wcześniej niż 22 września mi planowanej cc nie zrobi no chyba że coś się samo zadzieje
 
Ja mam ogólnie termin na 7.09, tyle że z usg wychodzi wcześniej,bo 28.08 :D Poza tym z uwagi na wielkość Synka wolę i tak urodzić wcześniej jeśli przyszloby mi rodzić naturalnie, a jak bliżej lub po terminie to możliwe, że lekarz zaleci mi cc, również z uwagi na cukrzyce ciążowa (leczona, pod kontrolą, ale jednak inne wytyczne obowiązują). Ja bałam się wcześniej szybkiego skracania po tym jak raz miałam gorsze wyniki, tyle ze zatrzymało się. Teraz jak już bezpieczny 37 tc to zaczęłam wiecej chodzić, ruszać się, a tu nic nie dzieje się (nawet mimo bóli jak na okres, twardnień, klucia) . Brzuch nie opada, czop na miejscu, nie oczyszczam się, żadnych objawów, aby poród zbliżał się...

A Tobie już niewiele brakuje do terminu, tyle czasu dałaś radę to teraz też dasz radę ;)
Witam,

Ja tez mam termin na 07/09/2020 :) mozesz napisać jakie jest u ciebie główne wskazanie na cc?
Ja sie nie moge doprosić chociaż mam wskazanie od okulisty bo podobno zmieniły się już wytyczne co do podstaw cc. Z góry dzięki za odpowiedź.

Ewelina.
 
Ja już po wizycie. U mnie też wszystko dobrze nawet lekarka kazała mi odstawić luteine bo szyjka ma 3cm w prawie 35tyg. Mały ma 2430g😍 myślałam że będzie więcej bo ostatnio w 32tyg miał 2240. Ale ja się nawet cieszę że ma mniej bo jak by mi przyszło takiego klocuszka urodzić to bym chyba nie dała rady😂
 
Dziewczyny, to same dobre wiadomości dziś od lekarza przynosicie :) super 😘
Ja mam wizyte we wtorek (przepływy), to sie dowiem, ile moj mały podrósł, bo kruszynka z niego ogólnie.
 
Hej dziewczyny :)
Ja też już po wizycie. 35+1 tc a mały waży 2675g :p
Za 3 tyg czyli 10 września mam się pojawić na wizytę i lekarz wtedy wystawi skierowanie na cc bo mały się nie obrócił do tej pory (co wiedziałam oczywiście). Tylko mi się wydaje , czy to trochę aby nie za późno 38tc i dopiero skierowanie na cc? Przecież jeszcze muszę się chyba w szpitalu umówić na termin cc...czy to juz lekarz w skierowaniu podaje termin cc?
Generalnie boję się,że nie dotrzymam do następnej wizyty. Niby nic sie nie dzieje, na razie tylko mam te skurcze przepowiadające ale lekarz dzisiaj nic o szyjce nie mówił tylko kazał dużo sie ruszać (choć ja i tak aktywnie bardzo spędzam czas, mało kiedy odpoczywam). Na koniec powiedział, że gdyby coś prędzej sie działo to i tak mimo braku skierowanie będzie cc i żeby jechać wtedy na pogotowie itd Czyżby coś przeczuwał,że rozwiązanie nadejdzie prędzej a nic nie mówi żeby mnie nie denerwować? hmm...
 
reklama
Do góry