reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

W którym jesteś tygodniu?
Na początku ruchy są nieregularne [emoji3526] W jeden dzień czujesz, na drugi dzień możesz nie czuć. Także spokojnie [emoji3590] Dzidzia ma dużo miejsca.
I gratuluję córeczki [emoji7]
Ja już nie mogę się doczekać ruchów! Jutro 19+0.
Ja dziś 18+4
Mam nadzieję że wszystko jest ok. To nasze pierwsze wyczekane maleństwo i trochę przebojów było zanim się udało więc teraz może trochę nadmiernie panikuje
 
reklama
Ja dziś 18+4
Mam nadzieję że wszystko jest ok. To nasze pierwsze wyczekane maleństwo i trochę przebojów było zanim się udało więc teraz może trochę nadmiernie panikuje
Też tak mam, jednego dnia dzidzia fika tak że aż przeszkadza a dziś do wieczora była cisza. Ona ma jeszcze dużo miejsca w brzuszku to zwiedza póki może ;p
 
Dziewczyny pomóżcie:( od jakiego czasu czuje pochwę lub macicę nawet nie wiem jak opisać to uczucie. Nie jest to ból, nie są to skurcze ani rozciąganie ale wiem że ona tam JEST więc to jakieś dziwne odczucie (trudne do opisania).
Czuje to bardziej przy kucaniu, jak coś zrobię co wymaga wysiłku fizycznego lub po długim siedzeniu.
Wczoraj nie przepracowałam się jakoś (ogolna przedwielkanocna krzątanina) ale wieczorem poczułam szczypnięcie i pojawiła się kropla krwi na bieliźnie🥺🥺🥺
Położyłam się i oczywiście od tego momentu czuje niepokój. Po nocy czysto.
Nie wiem co robić😭
Dodam że nie byłam już dawno badana (25luty) a ostatnie usg było w 2gim tygodniu marca. Poźniej były tylko telewizyty z ginką. Nic mi nie było więc nie panikowałam. Kilka dni temu umówiłam się na normalną wizytę do innego lekarza. Idę we wtorek wieczorem, ale nie wiem czy czekać czy probować w szpitalu. Tak się boje przez ten wirus gdzieś jechać😢
Miała któraś z Was tak? Jestem w 16tc
 
Dziewczyny pomóżcie:( od jakiego czasu czuje pochwę lub macicę nawet nie wiem jak opisać to uczucie. Nie jest to ból, nie są to skurcze ani rozciąganie ale wiem że ona tam JEST więc to jakieś dziwne odczucie (trudne do opisania).
Czuje to bardziej przy kucaniu, jak coś zrobię co wymaga wysiłku fizycznego lub po długim siedzeniu.
Wczoraj nie przepracowałam się jakoś (ogolna przedwielkanocna krzątanina) ale wieczorem poczułam szczypnięcie i pojawiła się kropla krwi na bieliźnie🥺🥺🥺
Położyłam się i oczywiście od tego momentu czuje niepokój. Po nocy czysto.
Nie wiem co robić😭
Dodam że nie byłam już dawno badana (25luty) a ostatnie usg było w 2gim tygodniu marca. Poźniej były tylko telewizyty z ginką. Nic mi nie było więc nie panikowałam. Kilka dni temu umówiłam się na normalną wizytę do innego lekarza. Idę we wtorek wieczorem, ale nie wiem czy czekać czy probować w szpitalu. Tak się boje przez ten wirus gdzieś jechać😢
Miała któraś z Was tak? Jestem w 16tc
Kończę 18 tydzień i nie miałam takiej sytuacji, na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala bądź prywatnie jak najszybciej do lekarza. Od początku ciąży chodzę prywatnie do ginekologa i żadnej wizyty lekarz mi nie odpuści nawet przy koronawirusie. Raz na miesiąc usg, krew i mocz. Daj znać po wizycie czy wszystko dobrze. Trzymam kciuki.
 
Ja bym jechala od razu, tzn najpierw zadzwonić do miejsca gdzie się wybierasz upewnić ze przyjmą i jest bezpiecznie, krew to sygnał.
Trzymam kciuki i daj znać!
 
Dziewczyny pomóżcie:( od jakiego czasu czuje pochwę lub macicę nawet nie wiem jak opisać to uczucie. Nie jest to ból, nie są to skurcze ani rozciąganie ale wiem że ona tam JEST więc to jakieś dziwne odczucie (trudne do opisania).
Czuje to bardziej przy kucaniu, jak coś zrobię co wymaga wysiłku fizycznego lub po długim siedzeniu.
Wczoraj nie przepracowałam się jakoś (ogolna przedwielkanocna krzątanina) ale wieczorem poczułam szczypnięcie i pojawiła się kropla krwi na bieliźnie🥺🥺🥺
Położyłam się i oczywiście od tego momentu czuje niepokój. Po nocy czysto.
Nie wiem co robić😭
Dodam że nie byłam już dawno badana (25luty) a ostatnie usg było w 2gim tygodniu marca. Poźniej były tylko telewizyty z ginką. Nic mi nie było więc nie panikowałam. Kilka dni temu umówiłam się na normalną wizytę do innego lekarza. Idę we wtorek wieczorem, ale nie wiem czy czekać czy probować w szpitalu. Tak się boje przez ten wirus gdzieś jechać😢
Miała któraś z Was tak? Jestem w 16tc
Nie lekceważ tego! Ja mialam kilka tygodni temu pomarańczowy sluz podobne uczucie później brunatny i okazalo się że mam bardzo nisko łożysko i teraz musze się oszczędzać żeby sie nie odkleilo. Obecnie jestem 18+4 . Swoją drogą dlaczego nie jestes badana przynajmniej raz w miesiącu ginekologicznie?? BBadaie jest tak samo wazne jak usg.
 
reklama
Kończę 18 tydzień i nie miałam takiej sytuacji, na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala bądź prywatnie jak najszybciej do lekarza. Od początku ciąży chodzę prywatnie do ginekologa i żadnej wizyty lekarz mi nie odpuści nawet przy koronawirusie. Raz na miesiąc usg, krew i mocz. Daj znać po wizycie czy wszystko dobrze. Trzymam kciuki.
U mnie tak samo. Chodzę prywatnie i lekarz chce abym przynajmniej raz na miesiąc przyjechała na badanie, oczywiście w maseczce i z zachowaniem należytej odległości przy rozmowie, ale nie wyobrażam sobie tyle czasu nie zobaczyć jak malutka rośnie 🥺
 
Do góry