reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja najmłodsza tak troche przyzwyczajam ostatnio w przychodni byla dziewczyna z dzieciatkiem okolo szesciu tygodni to mowilam ze fajna lala taka żywa to mala powiedziala ze ona taka chce i odda jej swoje łóżeczko. Ja chce powiedziec dziewczyna jak bede miala po wizycie zdjecie z usg wiec albo 3 marca albo 16 mam genetyczne. Starsze juz raz to przerabialy wiem ze one to dobrze przyjma gorzej z mala zkonczy jej sie bycie ta najmlodsza.
 
To ja moze cos o sobie napisze. Mam 37 lat to moja szósta ciaza. Mam trzy coreczki w wieku 12, 9 i 4 lat. Jedno poronienie i ciaze pozamaciczna. Najbardziej balam sie ze to znowu bedzie pozamaciczna ale na szczescie serduszko bije i wszystko jest oki obecnie jestem w 8 tygodniu. W zadnej poprzedniej ciazy nie mialam takich mdlosci ja w tej albo sie starzeje albo moze bedzie chlopiec :)
Ja w ciąży z córką wymiotowałam mega długo z synem prawie wcale, teraz tez prawie nic, wiec myślę, że syn, zwlaszcza, że do słodkiego mi daleko 😅

Dziewczyny, które mają już starsze dzieciaczki - poinformowalyscie już dzieci o ciąży? Ja mam w domu 5latka,jestem w 8 tygodniu, ale młody nic jeszcze nie wie. I chciałabym mu powiedzieć i boje się czy to nie za wcześnie
Tak, moja 13latka i 11latek wiedząo ciąży. Syn się modli o siostrę a córka jest tak zazdrosna, że chciałaby, aby stało się coś zlego 😭
 
No mam cicha nadzieje, że bedzie chłopiec. Choc z drugiej strony najwazniejsze aby dziecko bylo zdrowe.

Dzieci często mówia różne dziwne rzeczy nie do końca zdajac sobie sprawy z tego. A tu widze jeszcze nastolatka, okres buntu to wszystkiego mozna sie spodziewac. Nie martw sie jak siewstanie urodzi to sie zakocha i nie bedzie mogla sie doczekac kiedy bedzie mogla zabrac rodzenstwo na spacer.
 
No mam cicha nadzieje, że bedzie chłopiec. Choc z drugiej strony najwazniejsze aby dziecko bylo zdrowe.


Dzieci często mówia różne dziwne rzeczy nie do końca zdajac sobie sprawy z tego. A tu widze jeszcze nastolatka, okres buntu to wszystkiego mozna sie spodziewac. Nie martw sie jak siewstanie urodzi to sie zakocha i nie bedzie mogla sie doczekac kiedy bedzie mogla zabrac rodzenstwo na spacer.
Oby tak było
Poki co podpowiada imię dla córki
 
I jakie ma sugestie? Trafiają w Wasze gusta? 😃 Fajnie, że się w takim sposób angażuje, zawsze coś ;)
Nie, Ona wie, że ja od zawsze chciałam nazwać córkę Inga. Wie też że podoba nam się Kornelia i Laura (mój o Indze słyszec nie chce) Majka twierdzi, zeby Go olać i Inga nazwać 😅 ewentualnie Kornelia, tylko nie Laura. Dla chlopca chciałabym Julian, ale, że zupełnie inne gusta mamy to będzie Aleksander
 
Nie, Ona wie, że ja od zawsze chciałam nazwać córkę Inga. Wie też że podoba nam się Kornelia i Laura (mój o Indze słyszec nie chce) Majka twierdzi, zeby Go olać i Inga nazwać [emoji28] ewentualnie Kornelia, tylko nie Laura. Dla chlopca chciałabym Julian, ale, że zupełnie inne gusta mamy to będzie Aleksander

Bardzo fajne imiona macie przygotowane! [emoji16] Mój mąż to by chciał Alexa (ale na Aleksego już się nie zgadza [emoji23]), a dla dziewczynki nie możemy się jakoś zdecydować [emoji848] ale może coś nam jeszcze do głowy przyjdzie [emoji4]
 
reklama
Do góry