reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
To ja moze cos o sobie napisze. Mam 37 lat to moja szósta ciaza. Mam trzy coreczki w wieku 12, 9 i 4 lat. Jedno poronienie i ciaze pozamaciczna. Najbardziej balam sie ze to znowu bedzie pozamaciczna ale na szczescie serduszko bije i wszystko jest oki obecnie jestem w 8 tygodniu. W zadnej poprzedniej ciazy nie mialam takich mdlosci ja w tej albo sie starzeje albo moze bedzie chlopiec :)
 
To ja moze cos o sobie napisze. Mam 37 lat to moja szósta ciaza. Mam trzy coreczki w wieku 12, 9 i 4 lat. Jedno poronienie i ciaze pozamaciczna. Najbardziej balam sie ze to znowu bedzie pozamaciczna ale na szczescie serduszko bije i wszystko jest oki obecnie jestem w 8 tygodniu. W zadnej poprzedniej ciazy nie mialam takich mdlosci ja w tej albo sie starzeje albo moze bedzie chlopiec :)
Może będzie synek :)
Też mam 37 lat ale to moja druga ciąża i chyba na tym zakończę. Witamy
 
Dziewczyny, które mają już starsze dzieciaczki - poinformowalyscie już dzieci o ciąży? Ja mam w domu 5latka,jestem w 8 tygodniu, ale młody nic jeszcze nie wie. I chciałabym mu powiedzieć i boje się czy to nie za wcześnie
 
Dziewczyny, które mają już starsze dzieciaczki - poinformowalyscie już dzieci o ciąży? Ja mam w domu 5latka,jestem w 8 tygodniu, ale młody nic jeszcze nie wie. I chciałabym mu powiedzieć i boje się czy to nie za wcześnie
Też mam w domu 5latka i 2,5latka. Też jeszcze im nie mówiliśmy, jestem w 9t4d. Powiemy pewnie dopiero gdzieś bliżej połowy ciąży. Starszak jest bardzo uczuciowy i wiem, że gdyby coś się stało to będzie bardzo przeżywał.
 
Dziewczyny, które mają już starsze dzieciaczki - poinformowalyscie już dzieci o ciąży? Ja mam w domu 5latka,jestem w 8 tygodniu, ale młody nic jeszcze nie wie. I chciałabym mu powiedzieć i boje się czy to nie za wcześnie
Ja ma córce, za 2 miesiące skończy 7lat. Dowiedziała się pierwsza. Źle to zniosła ale szybko się ogarnęła :) teraz się cieszy. To ona poinformowała resztę rodziny że będzie miała rodzeństwo :) teraz jestem w 12 TC powiedziałam w 9 TC.
 
My jeszcze nie mówiliśmy synkowi 6 letniemu o ciąży ale wczoraj jak oglądaliśmy nowy samochód to powiedział "o i jest miejsce dla rodzeństwa" 😂
Jeszcze nie mówimy, bo ciąża nie pewna a on długo nie będzie mógł zrozumieć jeśli się nie uda.
 
Dziewczyny, które mają już starsze dzieciaczki - poinformowalyscie już dzieci o ciąży? Ja mam w domu 5latka,jestem w 8 tygodniu, ale młody nic jeszcze nie wie. I chciałabym mu powiedzieć i boje się czy to nie za wcześnie
Mam 5 letnią córeczkę powiedzieliśmy jej razem z mężem jak byłam właśnie w 8tc, jest bardzo szczęśliwa 😁
 
reklama
Nasz Starszy dopytywał co miesiąc "kiedy wreszcie" ;) Więc dowiedział się chwile po Ojcu ;) A młodszemu wygadał , jak tylko usłyszał że nie ma krwiaka (Który z resztą niby jest tam dalej :/ ).
Jeśli cokolwiek złego się wydarzy to po prostu będą świadomi, że życie to nie bajka. Nie mogę Ich trzymać w ciągłej iluzji bańki mydlanej bo jak się zderzą z rzeczywistością to zaboli podwójnie.
Inna sprawa, że podstawą jest pozytywne myślenie, zło może przyjść zawsze (8tc,12tc,20tc czy 40 .. ) ale to bez sensu ciągle na nie czekać :)
 
Do góry