reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Kochana, mam nadzieje, ze wszystko BEDIZE dobrze! Trzymam za Was mocno kciuki!
Ja sama się stresuje, bo dziś przestały mnie bolec cycki tez... innych objawów nie mam... już stres.
Dzięki mnie do tego bolą jajniki jak podczas okresu. Ja w głownie mam tylko najczarniejszy scenariusz.
 
reklama
Dzięki mnie do tego bolą jajniki jak podczas okresu. Ja w głownie mam tylko najczarniejszy scenariusz.
Rzeczywiście dziwny masz przypadek ale szanse jeszcze są. Robiłaś wcześniej betę? Czy jest możliwość żebyś później zaszła w ciążę?
Mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie dobrze ✊
 
Mamusie czy macie w planach wykonanie badań prenatalnych, czy Wasi lekarze kierują Was na takie badania ?
Ja dostałam skierowanie na samo usg i mam już termin zaklepany w marcu:) sama w swoim zakresie zrobię badanie krwi... będzie stres ale uważam że warto
Edit: lekarka mi mówiła żeby krew zrobić wcześniej i z wynikami przyjść na usg:)
 
Ostatnia edycja:
Ja dostałam skierowanie na samo usg i mam już termin zaklepany w marcu:) sama w swoim zakresie zrobię badanie krwi... będzie stres ale uważam że warto
Edit: lekarka mi mówiła żeby krew zrobić wcześniej i z wynikami przyjść na usg:)
Ja natomiast od swojego gin dostałam info, ze krew będą badać podczas wizyty z USG. Najlepiej pewnie dopytać jak to jest w każdej przypadku bo najwyraźniej bywa różnie :)
 
reklama
Rzeczywiście dziwny masz przypadek ale szanse jeszcze są. Robiłaś wcześniej betę? Czy jest możliwość żebyś później zaszła w ciążę?
Mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie dobrze ✊
Robiłam wczoraj jest w normie 6 tygodnia ale progesteron niski 3.7. Nawet jeżeli później zaszłam to skąd mam krwawienie. Nie mam kwiaka. Gdzieś z szyjki się sączy. Betę zrobię za kilka dni.
 
Do góry