reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja również wieść przekaże po genetycznych w marcu.
Ja zwolnienie wzięłam odrwzu, dowiedzieliśmy się w 8 tyg o ciąży. Każdy niech uważa co chce ale z mężem staralismy się o cud 2 lata. Kazdy lekarz machnął ręką i odsyłał na invitro. Mam pracę fizyczną, gdzie klienci i towar to podstawa. Do tego nocki i praca w weekend po 10 do 12h. Wiem, że będąc w ciąży warunki musiałby się zmienić ale nie mam zamiaru pluc sobie w twarz, że doszło do złego przeze mnie. Wiadomo, każda z nas ma inną pracę, gdybym nie miała pracy fizycznej myślę, że też pozostałabym jeszcze w pracy 😉
 
reklama
A moj maz zaczal przygotowania do dziecka od... wymiany auta z sedana na suva 😂
A ile będziecie mieli teraz dzieci?🤗
Pytam bo oczekując czwartego właśnie uświadomiłam sobie że nie upchne do Renówki całej rodziny😱. Chyba czas kupić autobus 😆. A tak seryjnie myślę nad kupnem transportera 9 osobowego, bo bardzo lubimy wypady na biwak i namioty i mamy jeszcze dwa psy....
 
A ile będziecie mieli teraz dzieci?🤗
Pytam bo oczekując czwartego właśnie uświadomiłam sobie że nie upchne do Renówki całej rodziny😱. Chyba czas kupić autobus 😆. A tak seryjnie myślę nad kupnem transportera 9 osobowego, bo bardzo lubimy wypady na biwak i namioty i mamy jeszcze dwa psy....
To nasze pierwsze dziecko :) ale moj maz jest przwrazliwiony na punkcie bezpieczenstwa, samochod musi byc duzy, bo jest bezpieczniejszy. Ja mialam malutki to szybko wymienil mi na wiekszy a teraz karze tym suvem jezdzic 😂 my też jeździmy co raz do mojej rodziny a zapakowac wozek z gondola plus jeszcze duzo innych rzeczy to w standardowym sedanie było by ciasno
 
A ile będziecie mieli teraz dzieci?🤗
Pytam bo oczekując czwartego właśnie uświadomiłam sobie że nie upchne do Renówki całej rodziny😱. Chyba czas kupić autobus 😆. A tak seryjnie myślę nad kupnem transportera 9 osobowego, bo bardzo lubimy wypady na biwak i namioty i mamy jeszcze dwa psy....
Też jeździmy co roku pod namiot i przy jednym dziecku mamy 7 osobową Hondę, czasem jak zaszalałam z pakowaniem, to bagaże były upchane pod dach. Teraz chcemy zmienić na trochę nowszy i najważniejsza dla mnie jest pojemność bagażnika ☺️
 
Witam Dziewczyny
Myślę że jeśli zdrowie pozwoli to pracować będę do końca, nie umię siedzieć w domu dla mnie wolne równa się wyjazd gdzieś jestem pracocholiczką lubię działanie aktywność. Przyczym prowadzę własną działalność i nie muszę być tych 8 godzin w pracy jak czuje się gorzej mogę pracować mniej sama decyduję o natężeniu, praca biurowa pracownicy zaufani.
 
Powiedziałam już w pracy, jeśli tylko będę się dobrze czuła zamierzam pracować do świąt wielkanocnych tj mój 20 TC. Mimo że nie łatwo mnie będzie zastąpić to fajnie zareagowali. Już szukają kogoś na przyuczenie na zastępstwo. Oczywiście powiedziałam że po roku macierzyńskiego wracam :) dzisiaj była wyplata i dostałam kilka stówek więcej ( miło z ich strony że coś dorzucili :)
Dziewczyny pracujące do kiedy chcecie pracować?
Nie wiem co robić ze sobą bo w miarę dobrze się czuje i lubię swoją pracę, ale są też ALE. Mam super szefową która jednak nie ma dobrego kontaktu z naszym menago. On ją ciśnie o nadgodziny pracowników... tym sposobem nie chcąc mówić że jestem w ciąży zgodziłam się na pracę w niedziele (pytała mnie konsekwentnie przez trzy tygodnie o to). Nie stresuje się bardzo... ale złoszczę sporo... hormony dają we znaki a ludzie potrafią pocisnąć jak to w korpo. Dodatkowo pojawiły się mdłości ale bez wymiotów; męczą mnie zapachy a pracuje na openspace gdzie jest z 200osób😕
I ostatecznie 8-9h to dla mnie za dużo po 15stej nie wiem kim jestem. I do 17stej już dociągam byle by...
Co robić?😔 jutro zaczynam 7tydzień dopiero
 
reklama
Do góry