reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Cześć wszystkim przyszłym mamom😉 dlugo obserwowałam grupę i czytałam forum. Z mezem staralismy się o maluszka 2 lata. I niespodzianka, udało się 😁 Dziś 9 tydzień. Byliśmy mega zdziwieni bo ostatna wizyta 6.01 i nic nie było, więc przygotowana bylam do rozpoczęcia kolejnej stymulacji. Dla spokojnej głowy zrobiłam test 20.01 i pojawił się cud. Jesteśmy już po pierwszej wizycie, kolejna 20.02. Jakoś jeszcze w to wszystko nie wierzymy. Tylu lekarzy juz przerabialiśmy i kazdy zalecał wizytę w klinice niepłodności 😑 a tu proszę.

Witaj, gratulacje😀
 
reklama
Przyznać się która to pisała ostatnio, że po 8tc objawy się nasilają? Wczoraj skończyłam 8tc i od wczoraj jest masakra :/ jeszcze większe nudności (chociaż myślałam, że już się nie da bardziej) i wymioty :/ oby to szybko minęło. Dobrze, że od poniedziałku mąż będzie miał tydzień urlopu to chociaż jak będę się tak źle czuła to on odprowadzi i odbierze starszaka z przedszkola.
 
Przyznać się która to pisała ostatnio, że po 8tc objawy się nasilają? Wczoraj skończyłam 8tc i od wczoraj jest masakra :/ jeszcze większe nudności (chociaż myślałam, że już się nie da bardziej) i wymioty :/ oby to szybko minęło. Dobrze, że od poniedziałku mąż będzie miał tydzień urlopu to chociaż jak będę się tak źle czuła to on odprowadzi i odbierze starszaka z przedszkola.

Ja miałam tak samo . Do 8 tygodnia o ciąży nie wiedziałam ... aktualnie zaczynam 12 i nic nie lepiej 🤨
 
Przyznać się która to pisała ostatnio, że po 8tc objawy się nasilają? Wczoraj skończyłam 8tc i od wczoraj jest masakra :/ jeszcze większe nudności (chociaż myślałam, że już się nie da bardziej) i wymioty :/ oby to szybko minęło. Dobrze, że od poniedziałku mąż będzie miał tydzień urlopu to chociaż jak będę się tak źle czuła to on odprowadzi i odbierze starszaka z przedszkola.
O nie nie, nie czytam, nie wierzę, na pewno coś wam się musiało pomylić😂!!
No ja błagam...litosci!!
 
Z ostatniej @ dzis 6+6 nie widzi serduszka a powinno juz byc. Jeśli w przyszłym tyg nie będzie to lipa 😭
Nie martw się, ja też mam 6+6 byłam dziś u lekarza bo miałam bardzo delikatne brunatne plamienie i jest pęcherzyk 19 mm i maleńki zarodek ale o serduszku jeszcze nie wspominał, za mały był. Lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze. Z usg wychodzi mi młodsza ciąża
 
Ja też jestem po 2 poronieniach, ale teraz jestem już dużo dalej niż wtedy. Każdego dnia się boję się serduszko przestanie bić;( ale aktualnie jest wszystko w porządku. Każdy dzień ciąży jest dla mnie bardzo ważny;) wierzę że teraz się uda
Ja tez jestem dużo wyżej w tej ciąży niż w poprzednich. Staram się myśleć pozytywnie ale chyba dopiero uspokoje się jak bobas będzie na świecie. Trzymam kciuki za Nasze ciążę ✊🤰
 
Dziękujemy. Trochę się martwię, ciągle w głowie siedzi jakas obawa 😑 i powiedzcie mi kobietki czy krwiak jest groźny? Lekarz powiedział mi, że jest maly krwiak, przepisal luteine i przyjmuje caly czas duphaston.
Przyznać się która to pisała ostatnio, że po 8tc objawy się nasilają? Wczoraj skończyłam 8tc i od wczoraj jest masakra :/ jeszcze większe nudności (chociaż myślałam, że już się nie da bardziej) i wymioty :/ oby to szybko minęło. Dobrze, że od poniedziałku mąż będzie miał tydzień urlopu to chociaż jak będę się tak źle czuła to on odprowadzi i odbierze starszaka z przedszkola.

Chyba, nie u wszystkich się to sprawdza. Ja jestem w 9 tyg i nie mam mdłości czy wymiotów. Jedyny mój objaw to ból piersi i zmęczenie. Ale trzymam kciuki za lepsze samopoczucie😉☺️
 
reklama
Do góry