reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A dziewczyny polećcie mi coś do picia. Wszystko jest be i mdli. Od czarnej herbaty mnie odrzuciło, kawy nigdy nie piłam, soki są dla mnie za słodkie🤢 już próbowałam robić lemoniadę z czystku ale zwymiotowałam. Wody nawet nie przełknę. Jedynie co to kawa rozpuszczalna inka ale męczę jeden kubek cały dzień, ewentualnie herbata owocowa/zielona też jeden kubek cały dzień i to tylko do jedzenia bo inaczej zwymiotuje[emoji51] co mogę jeszcze wypróbować?

Może rumianek? Ja bardzo go lubię, jest bardzo delikatny w smaku.
 
reklama
@Madeline. Może coś gazowanego ? Słyszałam, ze cola pomaga na mdłości.

Jak tak czytam te wszystkie objawy dziewczyn to aż nie mogę uwierzyć, że tak się ciąża może objawiać 🙈 ja nic nie czuje, żadnych mdłości, wymiotów, cera ładniejsza, nawet kondycja włosów mam wrażenie, ze się polepszyła, całe życie mogłabym być w ciazy. Mam nadzieje, ze to nie cisza przed burzą.
 
@Madeline. Może coś gazowanego ? Słyszałam, ze cola pomaga na mdłości.

Jak tak czytam te wszystkie objawy dziewczyn to aż nie mogę uwierzyć, że tak się ciąża może objawiać 🙈 ja nic nie czuje, żadnych mdłości, wymiotów, cera ładniejsza, nawet kondycja włosów mam wrażenie, ze się polepszyła, całe życie mogłabym być w ciazy. Mam nadzieje, ze to nie cisza przed burzą.
Ja tez czytam i wspolczuje wszystkim dziewczynom bo ja bym chyba lezala i plakala :( u mnie bezobjawowo , cera na poczatku sie pogorszyla znacznie a teraz jest jak z przed ciazy, zawsze jakieś krosteczki mialam. Na poczatku nie mialam checi na jedzenie a teraz moge co chwile cos jesc...
 
Cześć Dziewczyny,
Dołączam do grona wrześniowych mam :) o ciąży wiem co prawda od 14 stycznia i od tego czasu Was poczytuje ale nie do końca to do mnie dochodziło (dalej nie dochodzi ;) ). Jestem już po usg z serduszkiem, termin na 24 września.
To moja pierwsza ciąża, w święta postanowiliśmy z mężem, że zaczniemy się starać z myślą że pewnie potrwa to dobre kilka miesięcy a tu taka niespodzianka.
 
@Madeline. Ciężka sprawa z tym piciem, ja też od kilku dni mam problem, bo mdli mnie po zwykłej wodzie przegotowanej... :/ Wchodzi mi dobrze herbata miętowa, ale ponieważ czytałam, że wiecej niż jedną dziennie lepiej nie to tego się trzymam i robię w dużym kubku. Woda z ogórków kiszonych lekko rozcieńczona u mnie daje radę. I woda przegotowana z odrobiną dżemu truskawkowego (mam taki niedosladzany 100% owoców) też jest ok, daje go tylko tyle, żeby był lekki posmak.
Jak trafisz coś jeszcze co wchodzi pisz może u mnie też się przydać :)
 
@Madeline. Ciężka sprawa z tym piciem, ja też od kilku dni mam problem, bo mdli mnie po zwykłej wodzie przegotowanej... :/ Wchodzi mi dobrze herbata miętowa, ale ponieważ czytałam, że wiecej niż jedną dziennie lepiej nie to tego się trzymam i robię w dużym kubku. Woda z ogórków kiszonych lekko rozcieńczona u mnie daje radę. I woda przegotowana z odrobiną dżemu truskawkowego (mam taki niedosladzany 100% owoców) też jest ok, daje go tylko tyle, żeby był lekki posmak.
Jak trafisz coś jeszcze co wchodzi pisz może u mnie też się przydać :)
Zauważyłam że ssanie owocowego cukierka też pomaga w ciągu dnia. Ja widzę, że rano po prostu muszę się przemęczyć, pije wodę albo herbatę, wymiotuję.. Ale po 3 h rano robi się lżej. Jutro pierwsza wizyta na usg [emoji44]
 
@Madeline. Ja próbuję wodą ale najlepiej wchodzi cola. Szkoda że taka niezdrowa!

Tak, cola to jedyne co wchodzi[emoji85] pije jak już na prawdę źle się czuje i zawsze jest ulga🤷‍♀️

@Madeline. Może coś gazowanego ? Słyszałam, ze cola pomaga na mdłości.

Jak tak czytam te wszystkie objawy dziewczyn to aż nie mogę uwierzyć, że tak się ciąża może objawiać [emoji85] ja nic nie czuje, żadnych mdłości, wymiotów, cera ładniejsza, nawet kondycja włosów mam wrażenie, ze się polepszyła, całe życie mogłabym być w ciazy. Mam nadzieje, ze to nie cisza przed burzą.

Zimna cola tak bardzo mi pomaga ale staram się nie pić często[emoji57] z gazowanych próbowałam miryndę/sprite/wodę gazowaną ale średnio
 
reklama
@Madeline. A może woda z cytryna, pomarańczą albo jakimiś innymi owocami? Ja bardzo lubię taką domową wodę smakową :) chociaż teraz to też ciężko u mnie z piciem bo nawet po zwyklej wodzie jest mi niedobrze :/ może Tobie akurat podpasuje :)
 
Do góry