reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Słuchajcie, co do coli to mi na przykład podobnie sprawdza się woda gazowana z dodatkiem syropu owocowego - jeśli pomaga Wam tylko cola, to kupcie sobie syrop bodajże herbapolu o smaku coli, zawsze można go dać odrobinę mniej i już chemia nieco ograniczona... A w smaku naprawdę dobry!
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży czułam się jak nowonarodzona. Bylam bardzo aktywna, zero mdłości, wymiotów, ładnie wyglądałam. A teraz katastrofa 🤦‍♀️ cały czas mnie mdli czy jem czy nie jem. Na nic nie mam ochoty, slaba jestem. Jak już przyjdzie nic to nie mogę usnac, sikam co chwile a to dopiero początek 😱
 
Łączę się w bólu, zwlekam się tylko kiedy muszę - a parę razy dzisiaj musialam[emoji1785].
Ale profilaktycznie przełożyłam się do salonu - jest bliżej łazienki haha
Jednocze się . Dodatkowo walka z przeziębieniem trwa ... bol mięśni
Mam nadzieję, że jutro poczujemy się lepiej. Ja się przenoszę z sypialni do salonu bo mąż rozkręca meble.. W czwartek przeprowadzka a ja zwłoki na kanapie.. [emoji14]
 
Ja sie dzis nie odzywam bo wzielam sie za porzadki, ale pozalowalam bo teraz leżę ledwo żywa.
Bardzo szybko sie męczę w tej ciąży
 
reklama
Może woda z cytryną i miodem. Możesz też spróbować soki rozcieńczać z wodą pół na pół, nie będą wtedy takie słodkie. Próbowałaś sok grejfrutowy?
 
Do góry