reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

To na pewno był ból, trochę podobny do tych miesiączkowych. Dość szybko minął, ale był.
To nie wiem, nie mam jak tego porównać ;)

O jaaa ale super! Ja niestety nie mogę przełknąć niczego co ma imbir :( na sama myśl o imbirze i bez ciazy i mdłości od razu słabo mi się robi.

@Dwa+Trzy łącze się z Tobą w bólu chociaż ja nie wymiotuje :( nie wiem sama już co robić chyba po prostu będę leżała plackiem...

Dziewczyny a jak z Wasza cera? Ja mam cała twarz w czerwonych płatkach krostkach i zaczyna mnie wysypywać na dekolcie. Jednym słowem bez tapety ani rusz bo ludzie się mnie przestrasza :(
No to u mnie mdłości nawet na 5min nie odpuszczają. Triumfowałam brak wymiotów - całe 50 godzin! :)
Cera u mnie od początku się zepsuła a nigdy z nią problemów nie miałam.
 
reklama
To nie wiem, nie mam jak tego porównać ;)


No to u mnie mdłości nawet na 5min nie odpuszczają. Triumfowałam brak wymiotów - całe 50 godzin! :)
Cera u mnie od początku się zepsuła a nigdy z nią problemów nie miałam.

Współczuje nie wiek czy bym to psychicznie przetrwała :p niestety ale kolejna sprawa jestem strasznie delikatna w tej ciazy pod względem psychiki. Właściwie rozchwiana bym mogła powiedzieć :p wiec jak mam mdłości to płakać mi się chce Hahaha aż śmiać mi się chce jak o tym pisze bo raczej do delikatnych nie należę zazwyczaj. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło.
 
O jaaa ale super! Ja niestety nie mogę przełknąć niczego co ma imbir :( na sama myśl o imbirze i bez ciazy i mdłości od razu słabo mi się robi.

@Dwa+Trzy łącze się z Tobą w bólu chociaż ja nie wymiotuje :( nie wiem sama już co robić chyba po prostu będę leżała plackiem...

Dziewczyny a jak z Wasza cera? Ja mam cała twarz w czerwonych płatkach krostkach i zaczyna mnie wysypywać na dekolcie. Jednym słowem bez tapety ani rusz bo ludzie się mnie przestrasza :(
Ja jak zwymiotuję to jest mi troszkę lżej, ale ogólnie jest dramat, jutro idę do rodzinnego, bo nie jestem w stanie pracować [emoji37] cera mi się poprawiła o dziwo, ale miałam dość problematyczną przed ciążą. Mam za to okropne cienie pod oczami [emoji19] [emoji209]
 
Ja jak zwymiotuję to jest mi troszkę lżej, ale ogólnie jest dramat, jutro idę do rodzinnego, bo nie jestem w stanie pracować [emoji37] cera mi się poprawiła o dziwo, ale miałam dość problematyczną przed ciążą. Mam za to okropne cienie pod oczami [emoji19] [emoji209]
Moja cera bez zmian, ale tez mam efekt pandy😆. W ogóle wyglądam jak trzy ćwierci do śmierci... W pracy to jeszcze myślą że ja tak po chorobie, bo byłam tydzień na zwolnieniu, na razie nie wyprowadzałam nikogo z błędu😉
 
Cera mi się początkowo poprawiła, a od paru dni zaczęło delikatnie sypac tu i ówdzie i patrzę, w którą stronę to pójdzie... 😜

@Agnieva myślę, że tak jak Dziewczyny pisały to by musiał być mega pech, żeby coś było nie tak... Natomiast jestem zdania, że jeśli mamy wątpliwości to warto pytać naszych lekarzy po prostu dla spokoju ducha :)
 
Ja dziewczyny jestem załamana. Wczoraj się pochwaliłam ze mdłości dużo mniejsze a dziś od rana ledwo żyje... tak mi smutno naprawdę już bym chcialam spokojna ciąże.
Pisaliście o senności. No to ja w tej ciazy przespalabym cały dzień najlepiej. I jestem całkowicie bez energii.

Matko strasznie Ci współczuję:( wiem jak to jest z pierwszej ciąży i nikomu tego nie życzę. To po prostu trzeba przeczekać, jeszcze ok 4 tygodnie[emoji85]

Hej Dziewczyny, doradzcie mi proszę. Tydzień temu zjadłam 2 oscypki , oczywiście dzisiaj internet uświadomił mi że nie powinnam ich jeść. Czy konsultować to z lekarzem. Czy jednak nie panikować ?

Spokojnie, nic się nie stanie. Internet zabrania jedzenia mnóstwa rzeczy. Ja to bym z chęcią zjadła takie oscypki [emoji16] a na nic nie mam ochoty!
 
A dziewczyny polećcie mi coś do picia. Wszystko jest be i mdli. Od czarnej herbaty mnie odrzuciło, kawy nigdy nie piłam, soki są dla mnie za słodkie🤢 już próbowałam robić lemoniadę z czystku ale zwymiotowałam. Wody nawet nie przełknę. Jedynie co to kawa rozpuszczalna inka ale męczę jeden kubek cały dzień, ewentualnie herbata owocowa/zielona też jeden kubek cały dzień i to tylko do jedzenia bo inaczej zwymiotuje[emoji51] co mogę jeszcze wypróbować?
 
reklama
Do góry