reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny jak to u Was wygląda ze zmianą wielkości biustu? Mi na ten moment (8 tydzień) powiększył się o około rozmiar, domyślam się, że to dopiero początek... Nie mieszczę się w dotychczasowe staniki, cisną i planuję zakup nowych, ale chciałabym się poradzić Was skąd zamawiacie, żeby nie zbankrutować? 🤔 (bo zakładam, że ta przesiadka rozmiarowa się jeszcze powtórzy pewnie w kolejnych miesiącach)

Jednocześnie mam pytanie do tych z Was, które już rodziły - o ile zmienił się Wam rozmiar od początku do końca ciąży? Czy wraz z karmieniem jeszcze wzrastał czy nie? I jak to wygląda po zakończeniu karmienia? Wróciłyście do rozmiaru sprzed ciąży?

Obecnie szczerze mówiąc najwygodniej mi bez bielizny, ale nie chcę, żeby biust mi się zdeformował, więc jakieś zakupy by się przydały...

Jak to u Was jest/było?

A mnie to prawie w ogóle nie zmienił się rozmiar. Nie wiem na ile ma wpływ to, jaki rozmiar jest obecnie, bo zauważyłam, że dziewczyny pisały o B czy C, a ja zmierzony i prawidłowy mam 65G 🙈I się właśnie kiedyś zastanawiałam ile to może pójść w górę ;)

Dziewczyny czekam na wizytę i każda ciężarna ma segregator mamyginekolog... Wy też kupujecie czy tylko ja taka niezaradna? :p

Będę kupować po kolejnej wizycie. Nawet nie wiedziałam, że można dostać teczkę przy zakładaniu karty, ale coś nie przypuszczam, żeby mój teczki rozdawał. 😃
 
reklama
Dziewczyny jak to u Was wygląda ze zmianą wielkości biustu? Mi na ten moment (8 tydzień) powiększył się o około rozmiar, domyślam się, że to dopiero początek... Nie mieszczę się w dotychczasowe staniki, cisną i planuję zakup nowych, ale chciałabym się poradzić Was skąd zamawiacie, żeby nie zbankrutować? [emoji848] (bo zakładam, że ta przesiadka rozmiarowa się jeszcze powtórzy pewnie w kolejnych miesiącach)

Jednocześnie mam pytanie do tych z Was, które już rodziły - o ile zmienił się Wam rozmiar od początku do końca ciąży? Czy wraz z karmieniem jeszcze wzrastał czy nie? I jak to wygląda po zakończeniu karmienia? Wróciłyście do rozmiaru sprzed ciąży?

Obecnie szczerze mówiąc najwygodniej mi bez bielizny, ale nie chcę, żeby biust mi się zdeformował, więc jakieś zakupy by się przydały...

Jak to u Was jest/było?

U mnie piersi masakra. Koniec 7 tygodnia a już nosze staniki, które nosiłam w poprzedniej ciąży na koniec i jak karmiłam córkę 🤣
 
Zoja wizytę mam w poniedziałek, ostatnie HCG z wczoraj 2089...
Codziennie chodzę do pracy ale dziś nie dałam rady, tak mnie bolało. I cała noc to ramie jeszcze. Właśnie zaczęliśmy z Mężem w statki grać 😂 wspiera mnie Kochany jak może. Chciałabym w piątek już się uspokoić...bardzo. A tez Cię ciągnie tak jakby z jednej strony?
Mnie cały brzuch boli, czasem ciągnie z którejś strony ale mam też wzdęcia 😜 nie wiadomo skąd i może dlatego te mocniejsze bóle dziś. Generalnie w tej ciąży cały czas czuję brzuch, nie koniecznie boli ale czuje że tam się coś dzieje - myślę, że to zupełnie normalne.
Powtarzasz jutro betę?
 
Zoja wizytę mam w poniedziałek, ostatnie HCG z wczoraj 2089...
Codziennie chodzę do pracy ale dziś nie dałam rady, tak mnie bolało. I cała noc to ramie jeszcze. Właśnie zaczęliśmy z Mężem w statki grać 😂 wspiera mnie Kochany jak może. Chciałabym w piątek już się uspokoić...bardzo. A tez Cię ciągnie tak jakby z jednej strony?

Ja takie mocne i częste ciągnięcie miałam w 6-7 tygodniu. Później przeszło, teraz rzadko kiedy coś mnie zakłuje a dzisiaj zaczęłam 11 tydzień i wszystko jest ok 😊
 
Mnie cały brzuch boli, czasem ciągnie z którejś strony ale mam też wzdęcia 😜 nie wiadomo skąd i może dlatego te mocniejsze bóle dziś. Generalnie w tej ciąży cały czas czuję brzuch, nie koniecznie boli ale czuje że tam się coś dzieje - myślę, że to zupełnie normalne.
Powtarzasz jutro betę?
właśnie nie wiem- co myślisz może zrobię?
 
reklama
Do góry