reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja mam dziś słaby dzień, kłuje mnie bardzo po lewej stronie podbrzusze i tez jakby pęcherz🥺 2 razy mnie tak mega zakuło ale to tak na 3 sekundy.... wiem, że należy być dobrej myśli, ale powiem Wam dziewczyny, że czarne wizje mam jakieś ,a moja intuicja mi mówi, że będzie to CPM 🥺 przepraszam ze smutam jak dziś u nas tyle radości na forum, ale jakoś tak beznadziejnie...
Kiedy teraz masz wizytę? Czy dobrze pamiętam że miałaś betę ronić?
Zrób sobie herbatkę i włącz dobry serial, spróbuj na chwilę zapomnieć o dolegliwościach.
Ja w pracy nie oszczędzam się specjalnie, pracuję sumiennie ale jak wracam do domu to kładę się i prawie cały wieczór odpoczywam, bo też mnie brzuch pobolewa, ciągnie. Póki co mąż jest wyrozumiały a syn korzysta i gra ile wlezie 😜
 
Ja się zastanawiam czy powiedzieć dzisiaj prywatnemu że będę chodzić do drugiego lekarza tylko po to by mieć.za darmo badania, nie wiem jak zareaguje... Powiedzialybyscie? Jednak to spore oszczędności, za same badania do 20. Tygodnia bym dała 300zl...

Jak prywatny nie jest naciągaczem to powinien to przyjąć normalnie. Ja mam opiekę lux med i chodzę prywatnie i mój gin nie widzi w tym problemu żeby robić tam badania a u niego dodatkowo konsultować ponieważ dużo pacjentek tak robi u niego.
 
Jak się wpisuje w google "Czego nie można jeść w ciąży?", To pojawia się tego baaardzo dużo. Na wszystko by trzeba było uważać....mięso, pasztety, lody, cytrusy, sery, zioła, soki malinowe...🤦 Trzebaby się było zamknąć w izolatce...🤦

Wyeliminowałyście spożycie jakichś produktów? Ja mam straszną ochotę na pasztet...i mam wątpliwości, czy jeść 😋
Ja jem normalnie tylko rezygnuje z surowego, niepasteryzowanych serów i napoi gazowanych bo mnie odrzuciło.
Dziewczyny jak to u Was wygląda ze zmianą wielkości biustu? Mi na ten moment (8 tydzień) powiększył się o około rozmiar, domyślam się, że to dopiero początek... Nie mieszczę się w dotychczasowe staniki, cisną i planuję zakup nowych, ale chciałabym się poradzić Was skąd zamawiacie, żeby nie zbankrutować? 🤔 (bo zakładam, że ta przesiadka rozmiarowa się jeszcze powtórzy pewnie w kolejnych miesiącach)

Jednocześnie mam pytanie do tych z Was, które już rodziły - o ile zmienił się Wam rozmiar od początku do końca ciąży? Czy wraz z karmieniem jeszcze wzrastał czy nie? I jak to wygląda po zakończeniu karmienia? Wróciłyście do rozmiaru sprzed ciąży?

Obecnie szczerze mówiąc najwygodniej mi bez bielizny, ale nie chcę, żeby biust mi się zdeformował, więc jakieś zakupy by się przydały...

Jak to u Was jest/było?
Mój trudno określić, cały czas karmię ale w ciąży urosl z B do małego D, niestety jak laktacja się uregulowała to wrócił do swojego rozmiaru.
A czemu nie kiełki? Ja zrezygnowałam z serów niepasteryzowanych i większości wędlin no i wiadomo że z surowego mięsa i jaj ;)
To tak jak ja :)
A z karta ciazy nie dostajecie teczuszek zadnych na ta cala papierologie?
Dostałam taką małą teczkę reklamowa.
Dziewczyny ale jaja. Lekarz zobaczył 2 serduszka!!! Za dwa tygodnie kontrola bo za wcześnie żeby wyrokować czy oba zostaną :p serducho w obu przypadkach prężnie biło!
Ale wiadomość! Gratulacje :) to była pierwsza wizyta?
 
Jak na razie dalej jestem w szoku że wczoraj ten z lux med nic nie widział ;p śmiesznie bo PW poprzednim cyklu miałam owulację na 2 pęcherzyki i lekarz się śmiał że mam starac się o bliźniaki ;p
Ja też się dzisiaj dowiedziałam o bliźniakach, ale szok co nie? Ktora to twoja ciąża? Ja już mam synka :)
 
Ja mam dziś słaby dzień, kłuje mnie bardzo po lewej stronie podbrzusze i tez jakby pęcherz🥺 2 razy mnie tak mega zakuło ale to tak na 3 sekundy.... wiem, że należy być dobrej myśli, ale powiem Wam dziewczyny, że czarne wizje mam jakieś ,a moja intuicja mi mówi, że będzie to CPM 🥺 przepraszam ze smutam jak dziś u nas tyle radości na forum, ale jakoś tak beznadziejnie...
Absolutnie nie masz za co przepraszać! Wiem, że czasami ciężko jest być tej dobrej myśli i żadne słowa pocieszenia nie pomagają - pamiętaj tylko, że intuicję mogą przesłaniać ciążowe hormony i obawy, życzę Ci z całego serducha żeby jednak się myliła. Na Twoim miejscu na pewno też bym się denerwowała - pewnie Ci to nie pomoże, ale jakby coś, pamiętaj że tutaj zawsze możesz się wygadac i otrzymać wsparcie. Ściskam mocno❤️
 
Nie było mnie dzień i tyle wiadomosci😮
Ale to cieszy:) Nadrobiłam wszystko.

Gratuluję mamom bliźniaków!!! :) super wiadomości! też bardzo chciałam i w sumie jeszcze miałam nadzieję że jakimś dziwnym trafem pojawi się drugi pecherzyk no ale się nie pojawil:p a zawsze sobie przepowiadalam bliźniaki bo mamy w rodzinie.
Co do płci. Ja cały czas czuje ze to dziewczynka, nie wiem czemu. Już nawet mówię do zarodka 'Malutka' i zaraz sobie myślę że przecież to może być chłopiec. Kiedy można poznać płeć?
 
reklama
Nie było mnie dzień i tyle wiadomosci😮
Ale to cieszy:) Nadrobiłam wszystko.

Gratuluję mamom bliźniaków!!! :) super wiadomości! też bardzo chciałam i w sumie jeszcze miałam nadzieję że jakimś dziwnym trafem pojawi się drugi pecherzyk no ale się nie pojawil:p a zawsze sobie przepowiadalam bliźniaki bo mamy w rodzinie.
Co do płci. Ja cały czas czuje ze to dziewczynka, nie wiem czemu. Już nawet mówię do zarodka 'Malutka' i zaraz sobie myślę że przecież to może być chłopiec. Kiedy można poznać płeć?
Juz na genetycznych niektorzy potrafia powiedziec jak sie dziecko dobrze ulozy, ale tak pewnie to w 16 tygodniu, przynajmniej mi tak lekarz powiedzial
 
Do góry