reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@Melisa28 w takim razie siostra trafiła na partacza. Żaden lekarz (wiem z doświadczenia 3 ciąża u mnie zespół patau) o zdrowych zmysłach bez amniopunkcji nie stawia wyroku. Rodza się zdrowe dzieci z podwyższonym nt i każdy dobry lekarz powinien to wiedzieć.
Przyziemność karkowa wyszła 6,7, dodatkowo na USG widoczna tylko połówka serca. Cały płód opuchnięty.[/QUOTE]

W dalszym ciągu przed amniopunkcja porządny lekarz nie powinien wyrokować. Ja uwierz mi miałam tragiczne wyniki tego usg a i tak genetyk cały czas mówił rzeczowo i nie wspomniał słowem o terminacji.
 
Przyziemność karkowa wyszła 6,7, dodatkowo na USG widoczna tylko połówka serca. Cały płód opuchnięty.

W dalszym ciągu przed amniopunkcja porządny lekarz nie powinien wyrokować. Ja uwierz mi miałam tragiczne wyniki tego usg a i tak genetyk cały czas mówił rzeczowo i nie wspomniał słowem o terminacji.
[/QUOTE]
Amniopunkcja była wykonana, nie było jeszcze wyników a to był ostatni dzień na wykonanie legalnej aborcji.
Ale koniec tematu. Najważniejsze że Wojtek to chłop jak dąb, serce ma zdrowe.
 
Ufff jest na stronie NFZ ze powyżej 35 rz są.. Już myślałam, że ten "cudowny" rząd znowu po cichu zabral coś..
To się akurat nie zmieniło ale tak naprawdę to moja pierwsza ciąża po 35rż i jednak więcej jest Kobiet przed 35rż.
Straszna bzdura :(

Dziewczyny czekam na wizytę i każda ciężarna ma segregator mamyginekolog... Wy też kupujecie czy tylko ja taka niezaradna? :p
Ja nawet nie wiem jak on wygląda ;) Może dostaniesz od położnej :)
 
W dalszym ciągu przed amniopunkcja porządny lekarz nie powinien wyrokować. Ja uwierz mi miałam tragiczne wyniki tego usg a i tak genetyk cały czas mówił rzeczowo i nie wspomniał słowem o terminacji.
Amniopunkcja była wykonana, nie było jeszcze wyników a to był ostatni dzień na wykonanie legalnej aborcji.
[/QUOTE]
Współczuję tego stresu.. Przecież to można zwariować :/
 
Dziewczyny czekam na wizytę i każda ciężarna ma segregator mamyginekolog... Wy też kupujecie czy tylko ja taka niezaradna? :p
Kupiłam, ale leży i czeka na pierwszą wizytę :) w ogóle tak się zastanawiam czy nie iść do rodzinnego po zwolnienie 80%... Mam okropne mdłości i wymioty rano, a wisi perspektywa wyjazdu w delegację i może paść na mnie... A nie chce jeszcze w pracy mówić o ciąży bo to za wcześnie. Myślicie ze lekarz rodzinny wystawi zwolnienie?
 
Ja sobie sama taki ogarnęłam - kupiłam segregstor, koperty z wpieciem i tyle ;p no i wydrukowałam sobie jej kalendarz ciąży bo ma do pobrania w necie. I teraz nie wiem czy to.mialo sens :p
 
reklama
Do góry