reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

W dalszym ciągu przed amniopunkcja porządny lekarz nie powinien wyrokować. Ja uwierz mi miałam tragiczne wyniki tego usg a i tak genetyk cały czas mówił rzeczowo i nie wspomniał słowem o terminacji.
Amniopunkcja była wykonana, nie było jeszcze wyników a to był ostatni dzień na wykonanie legalnej aborcji.
Ale koniec tematu. Najważniejsze że Wojtek to chłop jak dąb, serce ma zdrowe.[/QUOTE]

Masz racje mniejsza o to. Współczuje przeżyć bo to najgorsze przez co można przechodzić w ciazy myśleć ze coś dzieje się tak okropnie zle z Twoim dzieckiem.

Ja jedynie zachęcam do badań u dobrych, sprawdzonych lekarzy.
 
reklama
Staram sie was nadrobic ale cos ciezko mi idzie.

Gratuluje mamom blizniakow :)
Pierwsza. Biorę prenatal uno, który w składzie ma imbir, ale średnio pomaga. W ciągu dnia to pomaga żucie gumy, ale z rana wszystko zwracam, nawet czystą wodę [emoji37]

A na mdlosci ja mam prevomit.

Mam.pytanie 1 wizyte u ginekologa mam 17.02 wedlug om bede konczyc wtedy 8 tydzien, myslicie ze to dobry czas na wizyte ? Czy mam probowac przyspieszyc ?
 
Staram sie was nadrobic ale cos ciezko mi idzie.

Gratuluje mamom blizniakow :)


A na mdlosci ja mam prevomit.

Mam.pytanie 1 wizyte u ginekologa mam 17.02 wedlug om bede konczyc wtedy 8 tydzien, myslicie ze to dobry czas na wizyte ? Czy mam probowac przyspieszyc ?
Będzie ok. Tylko pytanie czy wytrzymasz 😄
 
Staram sie was nadrobic ale cos ciezko mi idzie.

Gratuluje mamom blizniakow :)


A na mdlosci ja mam prevomit.

Mam.pytanie 1 wizyte u ginekologa mam 17.02 wedlug om bede konczyc wtedy 8 tydzien, myslicie ze to dobry czas na wizyte ? Czy mam probowac przyspieszyc ?
Z punktu widzenia jaki ja mam, że mam 2 wizyty za soba i opóźnienie w widoku usg w porównaniu z Om, brka serca, to wolałbym isc pierwszy raz w 8 tc.
 
Z punktu widzenia jaki ja mam, że mam 2 wizyty za soba i opóźnienie w widoku usg w porównaniu z Om, brka serca, to wolałbym isc pierwszy raz w 8 tc.

No wlasnie ja sie pocieszam ze jak pojde w 8tc to jak wszystko bedzie ok to bede widziec juz serce. Jak bym poszla za wczesnie to bym sie stresowala czy to serce sie pojawi itd
 
reklama
Do góry