reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć Dziewczyny [emoji4]
Długo się już czaję i po cichu Was czytam, ale chciałabym się w końcu nieśmiało przywitać :)
Z moich wyliczeń wynika, że skończyłam dzisiaj 6 tydzień. Z niecierpliwością czekam na wizytę 3.02. - byłam już w zeszłą środę pierwszy raz, ale okazało się zbyt wcześnie (widać było tylko pęcherzyk i ciałko żółte).
To moja druga ciąża - mam już 7-letniego synka.

Mam nadzieję, że mnie przygarniecie ;)
Witamy :)
 
Hej dziewczyny😘 My dzis zaczęliśmy 6+0 czyli chyba 7 tydzień tak mi aplikacja pokazuje😁. Dostałam brązowego plamienia, dzwoniliśmy z narzeczonym do GP kazali czekać aż lekarz oddzwoni po jakieś pół godzinie zadzwonił i powiedział, że to się zdarza we wczesnych ciążach mam się nie denerwować i jeżeli dojdzie ostry ból brzucha to szybko na emergency dzwonić ale kazał przyjechać jutro na 8.30 na badanie i skan. Trzymajcie proszę kciuki za nas❤️
 
Hej dziewczyny😘 My dzis zaczęliśmy 6+0 czyli chyba 7 tydzień tak mi aplikacja pokazuje😁. Dostałam brązowego plamienia, dzwoniliśmy z narzeczonym do GP kazali czekać aż lekarz oddzwoni po jakieś pół godzinie zadzwonił i powiedział, że to się zdarza we wczesnych ciążach mam się nie denerwować i jeżeli dojdzie ostry ból brzucha to szybko na emergency dzwonić ale kazał przyjechać jutro na 8.30 na badanie i skan. Trzymajcie proszę kciuki za nas❤
Trzymam mocno!
 
Dziewczyny czy ginekolog prowadzący może wypisać bez problemu l4 np na tydzień? A nie na stałe (od wizyty do wizyty)?

Ja myślałam, że oni zawsze wypisują od wizyty do wizyty[emoji848]

Tylko ja mam najstarszą ciążę? Dziś 8+4 :) na początku było Nas więcej w podobnym terminie.

Ja mam 8+2 (wg USG) i ten podaje, wg OM 9+5 ;)
 
Ja według USG i OM 8+1.
Ale się martwię (znowu!), Bo chyba mnie dopadła jakaś infekcja intymna. Myślicie, że dotrwam jakoś do wizyty 7.02? Czy lepiej iść już jutro?
 
Hej dziewczyny 😏 8+3 wg aplikacji . Oprócz mega zmęczenia , problemów ze spaniem ciągłych wizyt w wc i lekkiego bólu w podbrzuszu doszło mi wczoraj ostry ból w ... prawym pośladku 👀😱 serio ciężko mi się chodzi jeszcze gorzej siedzi ... to moja druga ciąża, mam syna 2,4 l i pamietam ze podobne objawy miałam pod koniec ciąży a nie na samym początku 😖 czy tez tak macie ?
 
Byłam na wizycie. Wg usg 6tydz 5d. Serduszko pięknie bije.
Lekarz nie założył mi karty ciazy (twierdzi, że dopiero po 12 tyg?). Nie każe przychodzić co miesiąc, mówi, ze jeżeli nic się nie dzieje to w okolicach 13 tyg na usg genetycznym. Jakieś to wszystko dziwne dla mnie. Niby najlepszy w mieście. 300 zł za wizytę.
Pytałam o możliwość odbycia cc po cc. U nas w mieście podobniez maja problem z honorowaniem mimo tego, ze porod siłami natury po przebytym cięciu niesie za sobą ryzyko rozejścia blizny i pęknięcia macicy. Powiedzial, żebym udała się do psychiatry po zaświadczenie choć z tym zaświadczeniem tez może być problem we włocławskim szpitalu. Ja nie wiem dziewczyny jak to zrobić. Ogólnie chciałam mieć termin konkretny i operacje w Bydgoszczy ale jak się okaze ze zacznę rodzic wcześniej to co wtedy ? Będą mi kazali rodzic? Przerażona jestem.
 

Załączniki

  • 5C0A478A-3DD4-4589-A7B6-CF1F727FDD60.jpeg
    5C0A478A-3DD4-4589-A7B6-CF1F727FDD60.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 93
reklama
Do góry