reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Cześć :) jestem tu nowa;) zaczęłam Was podczytywać kilka dni temu. Ostatnia miesiączka była 23.12.2019, cykle zazwyczaj 28dniowe,takze według tego to 4+6 ;) to moja druga ciąża, jednak mój pierworodny ma już 7 lat :) trochę się stresuje, bo oprócz tego że mam większe piersi to pobolewa mnie podbrzusze, czasem ciągnie to z jednej to z drugiej strony a czasem boli brzuch tak wyżej jakby mięsień prosty brzucha koło pepka... Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze chociaż do wizyty jeszcze trochę..
Kruszku miło Cię poznać 😊
 
reklama
Dziewczyny ja z plamieniami normalnie do pracy chodziłam, ale starałam się oszczędzać.
Ja dziś u teściów, trochę mi dziwnie bo teściowa patrząc na śpiącą wnuczkę (akurat szwagierka też była z młodą) zaczęła mi gadać " a ty już byś była w połowie ciąży pewnie teraz"... Fajne wsparcie po poronieniu (niestety zaczęłam ronić akurat u nich)
 
Mam to samo ciągle sikam i lekko ciągnie. Plus piersi większę ale czuje coś gdy je ściskam. Z apki wynika 5+1[emoji847] USG mam mieć 3lutego....
Też idę 3go :D mój lekarz podchodzi dość zachowawczo i mówił, że lepiej przyjść jak będzie coś już widać, a w 7t powinno już być [emoji3590]. Kiedy wykonuje się te wszystkie badania pierwszego trymestru? Jest jakiś konkretniejszy termin czy po prostu do 12tyg trzeba je wykonać?
 
Ojej to 3 miałyśmy synchronizację.... 😊
U mnie tez w usg cisza do tego plamienie brązowe i parcie na2” stad lekarz podejrzewa CPM, ale jestem dobrej mysli. W pon idę do gina ale myśle ze może być za wcześnie na usg Beta około 171 wczoraj...
Ja u lekarza bylam w poniedziałek i zrobil mi usg dopochwowo. Mowil ze ciąża jest ewidentnie. Powiedział,że na kolejnej wizycie usłyszymy serduszko. Ja miałam plamienia w terminie spodziewanej @ tylko 2 dni i później już nic. Tylko sluzu więcej niż zwykle. Będę czekać na wieści od Ciebie 🤗🤗🤗
 
reklama
Do góry