reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A u mnie dzisiaj sporo krwi po stosunku :( mam nadzieje, ze to tylko podraznienie. Jezeli wystepuje krwawienie po stosunku tzn ze trzeba zrezygnowac z niego? Wizyta za tydzien wiec do tego czasu sie wstrzymamy.
Ja w poprzedniej ciąży po stosunku krwawilam i trafiłam do szpitala na 4 dni bo było zagrożenie poronieniem. W tej ciąży boje się seksu jak ognia choć lekarz mówi,że nie ma przeszkód i śmiało można współżyć
 
reklama
Kochana, ja 4+5, wizytę mam dzień po Tobie! Też oczywiście mam gdzieś z tyłu głowy "a co jeśli...", ale jestem dobrej myśli.
W ogóle cześć, przyszłe mamuśki😁! Do mnie jeszcze nie do końca dociera... Jak się czujecie? Ja na razie nie narzekam, piersi bolą, sutki drażliwe, a i podbrzusze czasami ciągnie, a od poniedziałku lekko mdli, popołudniami, co ciekawe. Do południa wszystko super, a potem jakby mnie ktoś odłączał, spać się chce... Do wtorku chyba jajo z niecierpliwości zniosę. Bety nie robiłam, nie chcę się nakręcac i szukać, na razie czuję że chyba jest dobrze, a reszty dowiem się od lekarza.
Też się witam:)
I mam tak jak Ty 4t5d🤩 usg mam mieć 5tego lutego. Tak bym chciała sprawdzić czy się dobrze fasolka ulokowała i usłyszeć bicie serca ❤️
Póki co idę sprawdzić przyrost z bety i tym się będę zadowalać:)
Piersi ciemnieją, w brzuchu jeździ i chce mi się mega spać ale czuje się świetnie! Jestem taka szczęśliwa i nie potrafię w to uwierzyć:)
Sprawdzałam test i wyniki z labo chyba już milion razy🤩🤩🤩
Jedna apka pokazuje mi 26 września, druga 3 października
 
Kochana, ja 4+5, wizytę mam dzień po Tobie! Też oczywiście mam gdzieś z tyłu głowy "a co jeśli...", ale jestem dobrej myśli.
W ogóle cześć, przyszłe mamuśki[emoji16]! Do mnie jeszcze nie do końca dociera... Jak się czujecie? Ja na razie nie narzekam, piersi bolą, sutki drażliwe, a i podbrzusze czasami ciągnie, a od poniedziałku lekko mdli, popołudniami, co ciekawe. Do południa wszystko super, a potem jakby mnie ktoś odłączał, spać się chce... Do wtorku chyba jajo z niecierpliwości zniosę. Bety nie robiłam, nie chcę się nakręcac i szukać, na razie czuję że chyba jest dobrze, a reszty dowiem się od lekarza.

A byłaś już u lekarza czy to pierwsza wizyta?
Mnie rano bolały piersi, ale teraz to tylko jak się dotknę. Ja nie mogę wytrzymać do poniedziałku 🥵🥵 dziś powtórzyłam test (wiem paranoja) ale coraz ciemniejsze i mocne te kreski, a robiłam z 15 min temu. Ale bety tez nie robiłam, z jednej strony mnie kusi, ale wiem ze jak będzie coś nie tak to nawet beta mi nic nie da.

Ale tym razem czuje, ze będzie dobrze!!
A ostatnim razem „widziałam”, czułam, ze będzie coś nie tak i było.. ciąża obumarła. Teraz znowu mam wrażenie, ze będzie dobrze wsyztsko, oby mnie nie myliło
 
Ja w poprzedniej ciąży po stosunku krwawilam i trafiłam do szpitala na 4 dni bo było zagrożenie poronieniem. W tej ciąży boje się seksu jak ognia choć lekarz mówi,że nie ma przeszkód i śmiało można współżyć

Ja mojemu partnerowi nie mówiłam o ciąży jeszcze i na razie nie chce uprawiać seksu. Poczekam do poniedziałku i zobaczę co gin powie.
Zreszta ta infekcja to nawet się nie chce.
Ale mam pytanko, uczucie swędzenia na zewnątrz już minimalne, ogólnie już dziwnego śluzu nie mam, wiec brać dalej ten lactovaginal bo wzięłam tylko 3 tabletki
 
Ja mojemu partnerowi nie mówiłam o ciąży jeszcze i na razie nie chce uprawiać seksu. Poczekam do poniedziałku i zobaczę co gin powie.
Zreszta ta infekcja to nawet się nie chce.
Ale mam pytanko, uczucie swędzenia na zewnątrz już minimalne, ogólnie już dziwnego śluzu nie mam, wiec brać dalej ten lactovaginal bo wzięłam tylko 3 tabletki
Tak bierz te 7 dni czy ile ich tam jest
 
Ja mojemu partnerowi nie mówiłam o ciąży jeszcze i na razie nie chce uprawiać seksu. Poczekam do poniedziałku i zobaczę co gin powie.
Zreszta ta infekcja to nawet się nie chce.
Ale mam pytanko, uczucie swędzenia na zewnątrz już minimalne, ogólnie już dziwnego śluzu nie mam, wiec brać dalej ten lactovaginal bo wzięłam tylko 3 tabletki

Tak, bierz dalej, to ze nie ma już objawów nie znaczy ze tam już wszystko ok

A jak to partnerowi nic nie mówiłaś???? [emoji33]

Ja z objawów mam lekkie bóle podbrzusza, słaby apetyt i mega mdłości 🤢 no i spać mogłabym cały czas, jak Smyk idzie spać to ja razem z nim. Piersi mnie nie bolą, pewnie ze względu na to ze cały czas karmię, tylko sutki nieco bardziej wrażliwe
 
reklama
Do góry