reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny podczytuję jednym okiem bo nadal częściej jestem w wc niż w łóżku. Zjechałam kolejne 2kg nad czym nie rozpaczam ;) Ochoty nie mam na nic, jedynie jabłko i flipsy.
Cieszę się Waszymi pozytywnymi informacjami z wizyt :)
Myślę sobie, że jeśli Kropka przetrwała wczorajszy dzień i do teraz nigdy jeszcze w ciąży nie pojawiło się żadne plamienie to może nie będzie najgorszej.. Dzisiaj skończyłyśmy 6tc :) Żyję teraz do środy i oby przyniosła lepsze wieści!

@Moniczka83 i jak się czujesz? Wiadomo skąd te plamienia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trochę niepokoją mnie, nie za wysokie przyrosty bety 13.12.19 ostatnia miesiączka. 13.01, czyli około 14 dni po owulacji (ale głowy nie dam sobie uciąć, czy nie mniej...) beta 92.8, po 2 dniach, czyli 15.01 beta wynosiła 177. Z chęcią bym powtórzyła ponownie, ale potrzebuje skierowanie, a lekarz ogólny powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Wizyta 8-9 tydzień, bo twierdzą, że wtedy dopiero będzie cokolwiek widać [emoji53][emoji849]. Takie zasady. Dziś wg kalendarza zaczynam 5 tydzień. Wizyta dopiero 11 luty, dostanę fioła do tego czasu. [emoji853][emoji854] Ehhh Denerwuje się trochę, wiem, że wynik w normie, ale jak czytam forum to ten przyrost 92,4% to bez szału, w porównaniu do Waszych przyrostów. Proszę dajcie znać, czy jest się czym martwić, jakie macie doświadczenia w tej kwestii, może w poprzednich ciążach, czy zasłyszane od rodziny, znajomych. Z góry dziękuję za odzew i życzę Wam udanego weekendu. [emoji8][emoji3590]
Screenshot_20200117-140551_Chrome.jpeg
 
Trochę niepokoją mnie, nie za wysokie przyrosty bety 13.12.19 ostatnia miesiączka. 13.01, czyli około 14 dni po owulacji (ale głowy nie dam sobie uciąć, czy nie mniej...) beta 92.8, po 2 dniach, czyli 15.01 beta wynosiła 177. Z chęcią bym powtórzyła ponownie, ale potrzebuje skierowanie, a lekarz ogólny powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Wizyta 8-9 tydzień, bo twierdzą, że wtedy dopiero będzie cokolwiek widać [emoji53][emoji849]. Takie zasady. Dziś wg kalendarza zaczynam 5 tydzień. Wizyta dopiero 11 luty, dostanę fioła do tego czasu. [emoji853][emoji854] Ehhh Denerwuje się trochę, wiem, że wynik w normie, ale jak czytam forum to ten przyrost 92,4% to bez szału, w porównaniu do Waszych przyrostów. Proszę dajcie znać, czy jest się czym martwić, jakie macie doświadczenia w tej kwestii, może w poprzednich ciążach, czy zasłyszane od rodziny, znajomych. Z góry dziękuję za odzew i życzę Wam udanego weekendu. [emoji8][emoji3590]Zobacz załącznik 1069632
Bardzo dobry przyrost :) Ja w poprzednich dwóch ciążach też nie miałam tak wysokich, jak teraz :)
 
Ja około - 2,5 kg, a to dopiero początek 5 tygodnia [emoji6][emoji3]. Ale ja większa babka jestem, także też inaczej. Mówią, że otyłe i z nadwagą kobietki często niewiele przybierają, a po porodzie często ważą mniej niż przed ciąża. I tego się trzymam [emoji23][emoji106] Czy są tu jakieś XL-ki?
Dziewczyny podczytuję jednym okiem bo nadal częściej jestem w wc niż w łóżku. Zjechałam kolejne 2kg nad czym nie rozpaczam ;) Ochoty nie mam na nic, jedynie jabłko i flipsy.
Cieszę się Waszymi pozytywnymi informacjami z wizyt :)
Myślę sobie, że jeśli Kropka przetrwała wczorajszy dzień i do teraz nigdy jeszcze w ciąży nie pojawiło się żadne plamienie to może nie będzie najgorszej.. Dzisiaj skończyłyśmy 6tc :) Żyję teraz do środy i oby przyniosła lepsze wieści!

@Moniczka83 i jak się czujesz? Wiadomo skąd te plamienia?
 
Trochę niepokoją mnie, nie za wysokie przyrosty bety 13.12.19 ostatnia miesiączka. 13.01, czyli około 14 dni po owulacji (ale głowy nie dam sobie uciąć, czy nie mniej...) beta 92.8, po 2 dniach, czyli 15.01 beta wynosiła 177. Z chęcią bym powtórzyła ponownie, ale potrzebuje skierowanie, a lekarz ogólny powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Wizyta 8-9 tydzień, bo twierdzą, że wtedy dopiero będzie cokolwiek widać [emoji53][emoji849]. Takie zasady. Dziś wg kalendarza zaczynam 5 tydzień. Wizyta dopiero 11 luty, dostanę fioła do tego czasu. [emoji853][emoji854] Ehhh Denerwuje się trochę, wiem, że wynik w normie, ale jak czytam forum to ten przyrost 92,4% to bez szału, w porównaniu do Waszych przyrostów. Proszę dajcie znać, czy jest się czym martwić, jakie macie doświadczenia w tej kwestii, może w poprzednich ciążach, czy zasłyszane od rodziny, znajomych. Z góry dziękuję za odzew i życzę Wam udanego weekendu. [emoji8][emoji3590]Zobacz załącznik 1069632
To piękny przyrost mój niestety jest tylko 48 % ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrz
 
Byłam dzis na usg i na razie chyba jeszcze za wcześnie na serduszko, mam wrocic za około 2 tyg. Jestem 24 dni po owu, według apki 5+3, ale doktor wyszło, ze ciażq jest młodsza. No nic musze czekać. Wierzę, że będzie dobrze 🙂
U mnie też jeszcze nie widać serduszek (5tyd 5 dni) więc doskonale rozumiem Cię bo sama na to czekam. Ale zobaczysz wszystko będzie git i się doczekamy
 
Trzymaj się ciepło, obyś szybko poczuła się lepiej! Swoją drogą przy chorobie to mogą Ci wyjść zafałszowane wyniki, więc jeśli coś będzie nie tak, to się nie przejmuj [emoji846]
Właśnie Pani w laboratorium mi o tym powiedziała, że mogę mieć trochę zafałszowanw wyniki przez to. Właśnie jadę do siebie do miasta o 7 i tam nadzieję, że uda mi się odpocząć pod kołdrą.
 
reklama
Brązowe delikatne upławy, tylko na papierze przy podcieraniu, czy miałyście lub macie? Brzuch nie boli, ale sutki trochę już mniej dokuczają. Czy codziennie piersi bolą Was tak samo mocno, czy zależy od dnia? Mam totalny mętlik, boję się czy wszystko ok [emoji853][emoji53]
 
Do góry