reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

A u mnie pojawiło się brązowe plamienie... Przedwczoraj zauważyłam minimalne na papierze, wczoraj nic a dziś znowu. Nie wiem co o tym myśleć. Kolejną wizytę mam 30.01..
 
reklama
A u mnie pojawiło się brązowe plamienie... Przedwczoraj zauważyłam minimalne na papierze, wczoraj nic a dziś znowu. Nie wiem co o tym myśleć. Kolejną wizytę mam 30.01..

Ja to z każdym plamiłam lekarz kazał mi tabletki na podtrzymanie ciąży wtedy zwiększyć ale oprócz tego nie było nic niepokojącego [emoji4][emoji854] a dzieci mam zdrowe [emoji6] nigdy szpitala nie widziały
 
Hej pisalam na Naszych Wizytach. Kropeczka ma 2.2mm czyli ciaza jest ok 2 dni mlodsza niz myslalam ale teraz to kazdy dzien robi roznice [emoji16][emoji1745] serduszko juz bilo. Mialam usg robione przez brzuch. Jutro ma do mnie dzwonic polozna umowic sie na pierwsza wizyte z zalozeniem karty i bede sie prosic o kontrole ;) narazie odetchnelam z ulga [emoji3590]
 
Hej pisalam na Naszych Wizytach. Kropeczka ma 2.2mm czyli ciaza jest ok 2 dni mlodsza niz myslalam ale teraz to kazdy dzien robi roznice [emoji16][emoji1745] serduszko juz bilo. Mialam usg robione przez brzuch. Jutro ma do mnie dzwonic polozna umowic sie na pierwsza wizyte z zalozeniem karty i bede sie prosic o kontrole ;) narazie odetchnelam z ulga [emoji3590]

Gratulacje ze wszystko się tak fajnie potoczyło [emoji4] zasługujesz na to żeby wszystko poszło spokojnie [emoji5]
 
Hej pisalam na Naszych Wizytach. Kropeczka ma 2.2mm czyli ciaza jest ok 2 dni mlodsza niz myslalam ale teraz to kazdy dzien robi roznice [emoji16][emoji1745] serduszko juz bilo. Mialam usg robione przez brzuch. Jutro ma do mnie dzwonic polozna umowic sie na pierwsza wizyte z zalozeniem karty i bede sie prosic o kontrole ;) narazie odetchnelam z ulga [emoji3590]

2.2 mm do kochania! :D ♡ świetna wiadomość :) ciekawe ile teraz każą Ci czekać na kontrolę 🤔
 
Ja też już spokojna :) plamienie ustąpiło, byłam dziś u Endo i TSH też w normie.


Z innej beczki... Czy prowadzilyscie kiedyś ciążę u 2 lekarzy? Mam zaufanie do jednego do którego chodzę prywatnie ale ma też pakiet medyczny z pracy i prowadząc tam ciążę bym miała wszystkie badania za darmo..
 
reklama
Ja nie prowadziłam. Nie wiem jak tu rozwiązać kwestie karty ciazy. Musiałby chyba któryś z lekarzy wiedzieć że chodzisz do dwóch..
 
Do góry