reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja dalej typowych objawow ciazy nie mam ale dr powiedziala zeby sie cieszyc. Jedynie nie mam na nic ochoty, jem bo trzeba, slabiej spie, dzis budzilam sie co chwile w nocy.. i bardziej zmeczona w dzien, lekkie zawroty glowy.
Milego dnia!
 
reklama
Ja dalej typowych objawow ciazy nie mam ale dr powiedziala zeby sie cieszyc. Jedynie nie mam na nic ochoty, jem bo trzeba, slabiej spie, dzis budzilam sie co chwile w nocy.. i bardziej zmeczona w dzien, lekkie zawroty glowy.
Milego dnia!
Mam tak samo. 7 tydzień i brak objawów. Żadnych mdłości wymiotów. Też się budzę w nocy co 2 godziny i do tego różne głupie sny mam. Niby mówią że przy wysokich bhcg są większe objawy. Ale u mnie to wogole nie sprawdza bo mam bhcg w tamtym tygodniu ponad 40000 a objawów brak.
 
Mam tak samo. 7 tydzień i brak objawów. Żadnych mdłości wymiotów. Też się budzę w nocy co 2 godziny i do tego różne głupie sny mam. Niby mówią że przy wysokich bhcg są większe objawy. Ale u mnie to wogole nie sprawdza bo mam bhcg w tamtym tygodniu ponad 40000 a objawów brak.
Widocznie ciąża nam służy:) (albo jeszczw wszystko przed nami)
 
Dziewczyny podczytuję jednym okiem bo nadal częściej jestem w wc niż w łóżku. Zjechałam kolejne 2kg nad czym nie rozpaczam ;) Ochoty nie mam na nic, jedynie jabłko i flipsy.
Cieszę się Waszymi pozytywnymi informacjami z wizyt :)
Myślę sobie, że jeśli Kropka przetrwała wczorajszy dzień i do teraz nigdy jeszcze w ciąży nie pojawiło się żadne plamienie to może nie będzie najgorszej.. Dzisiaj skończyłyśmy 6tc :) Żyję teraz do środy i oby przyniosła lepsze wieści!

@Moniczka83 i jak się czujesz? Wiadomo skąd te plamienia?
Dziewczyny podczytuję jednym okiem bo nadal częściej jestem w wc niż w łóżku. Zjechałam kolejne 2kg nad czym nie rozpaczam

@Moniczka83 i jak się czujesz? Wiadomo skąd te plamienia?
Milo ze pytasz. Zwiększyłam duphaston do 3x i krwawienie powoli ustapilo. Teraz po nocy nie było. Mam zamiar leżeć. Ale strach i tak jest. Aż mu powieka lata z nerwów.
Apetyt pewnie Ci wróci za jakieś czas. Ja też schudłam i nie chce mi się jeść. Myślę że później nadrobie. W poprzedniej ciąży przytylam 30 kg.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Wszystko ok. Fasolka jest nawet widziałam drgające serduszko [emoji3590]
Wg USG lekarce wyszło że ciąża jest starsza i ma 7 tygodni a nie 5.5 jak wychodzi z ostatniej miesiączki.
Pęcherzyk ciążowy 10 mm[emoji4]
Tylko jak lekarka mi powiedziała że ciąża jest starsza to strasznie skoczyło mi ciśnienie bo miałam 163/94 mam nadzieję że to tylko z wrażeń [emoji23]
 
A to moja fasolka[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
IMG_20200118_085954.jpeg
 
reklama
Brązowe delikatne upławy, tylko na papierze przy podcieraniu, czy miałyście lub macie? Brzuch nie boli, ale sutki trochę już mniej dokuczają. Czy codziennie piersi bolą Was tak samo mocno, czy zależy od dnia? Mam totalny mętlik, boję się czy wszystko ok [emoji853][emoji53]

U mnie zależy od dnia, czasami naprawdę piersi dają o sobie znać, innym razem pobolewają tylko w niektórych miejscach przy nacisku, czasami mnie swędzą, jeśli chodzi o ich napięcie to też z tym u mnie różnie. Oczywiście kiedy prawie mnie nie bolą od razu zaczynam się martwić :D ale za kilka godzin znowu zaczynają boleć.
 
Do góry