reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Kalendarz chiński to raz, drugi jak byłam przed maturą u wróżki to mi powiedziała że będę miała dwójkę dzieci córkę i synka :) zobaczymy czy się sprawdzi :) nadal czuję się koszmarnie! Nudności, ból brzucha, zawrotu głowy. Pracuje po 6 dni w tygodniu i ciężko mi. W pracy jeszcze nie mogę powiedzieć, siedzę w biurze z 10 osobami. Babki- a to coś śmierdzącego podjadają, a to psikają się perfumami a ja tylko latam do kibelka na pawie :(
 
reklama
Kalendarz chiński to raz, drugi jak byłam przed maturą u wróżki to mi powiedziała że będę miała dwójkę dzieci córkę i synka :) zobaczymy czy się sprawdzi :) nadal czuję się koszmarnie! Nudności, ból brzucha, zawrotu głowy. Pracuje po 6 dni w tygodniu i ciężko mi. W pracy jeszcze nie mogę powiedzieć, siedzę w biurze z 10 osobami. Babki- a to coś śmierdzącego podjadają, a to psikają się perfumami a ja tylko latam do kibelka na pawie :(
Ja pierdziu,chyba bym oszalała z tymi smrodami.
Nie chcesz iść na l4? Ja póki co mam opiekę na dziecko a potem chce jakoś to rozegrać żeby nie wraca już do pracy bo tam duży stres i czasem dźwignie. Boję się po tych plamieniach.
Mi wróżka też mówiła o 2 dzieci ale nie wspominała o płci. Ale pocieszam się tym że się uda 😊
 
reklama
Do góry