reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny, a mnoe dzis zastanawia ta moja dzisiejsza wizyta caly czas..
Ten doktorek aparatem wyliczyl na 5+3 ale z moich wyliczeń to nie mozliwe, musi to byc albo 5+6 albo 6+0. Wiec jezelo wychodzi ze te 5+3to znaczy, ze ciaza zle soe rozwija i jest za mala jak na swoj wiek... tylkp czy w 5+3 jest zarodek z bijacym serduszkiem i ma 2mm?
Moze dlatego mi tej karty nie zalozyl...
Myślę że takie opóźnienie to żadne opóźnienie :)
 
reklama
U mnie od okresu wychodzi 7 tydz
Według sexu który był 15 grudnia 5,2 dni
Potem sex był od 20 cały czas i nie wiem kiedy zaszłam [emoji18]
 
Cześć wszystkim :)
Z radością dołączam do wrześniowych mam 2020, zaznaczę że to będzie moje pierwsze :D
Niecierpliwie robiłam testy i poprawiałam oczywiście badaniami krwi, no i wyszło
bHCG: * 10 stycznia 297; * 13 stycznia 954. Przyrost na początek w normie.
Wg ostatniej miesiączki 11.12.19 wychodzi mi, że zaczynam dziś 6 tydzień, a termin to połowa września :D
Termin do ginekologa na pierwszą wizytę 30 stycznia i nie mogę się już doczekać, aż zobaczę ....❤ :D:o:D
 
Cześć wszystkim :)
Z radością dołączam do wrześniowych mam 2020, zaznaczę że to będzie moje pierwsze :D
Niecierpliwie robiłam testy i poprawiałam oczywiście badaniami krwi, no i wyszło
bHCG: * 10 stycznia 297; * 13 stycznia 954. Przyrost na początek w normie.
Wg ostatniej miesiączki 11.12.19 wychodzi mi, że zaczynam dziś 6 tydzień, a termin to połowa września :D
Termin do ginekologa na pierwszą wizytę 30 stycznia i nie mogę się już doczekać, aż zobaczę ....[emoji173] :D:o:D

Witamy cieplutko obyś spokojnie zobaczyła swoje wymarzone serduszko ❣️
 
Dziewczyny, a mnoe dzis zastanawia ta moja dzisiejsza wizyta caly czas..
Ten doktorek aparatem wyliczyl na 5+3 ale z moich wyliczeń to nie mozliwe, musi to byc albo 5+6 albo 6+0. Wiec jezelo wychodzi ze te 5+3to znaczy, ze ciaza zle soe rozwija i jest za mala jak na swoj wiek... tylkp czy w 5+3 jest zarodek z bijacym serduszkiem i ma 2mm?
Moze dlatego mi tej karty nie zalozyl...
Kochana ten doktor to patałach przecież. Mógł źle policzyć . Coś mi się wydaje, ze 5+3 to za szybko na serduszko. Pozostaje ci poczekać do następnej wizyty u jakiegoś innego lekarza. To przykre, ze tyle stresu przez takiego doktora
 
Dzien Dobry!
Poczytalam Was troszke , nadrobilam. Co do plci wszyscy w rodzinie zyczyli mi w swieta coreczki bo moja siostra ma 2 synow i marzy sie im zeby byla chociaz jedna dziewczynka, ale ja mam przeczucie, ze bedzie łobuziak. Mam przeczucie na syna. Aczkolwiek mi to obojetne jest wazne zeby wszystko bylo ok o dziecko bylo zdrowe... Jakos nie mam parcia na konkretna plec [emoji1745] chociaz dla dziewczynki mamy imie a dla chlopca nadal nie [emoji1745][emoji23] bedzie bezimienny [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Hej Ja też Na samym początku, jak jeszcze nie działam o ciąży i teraz również mam apetyt większy [emoji6]
Hejka wszystkim [emoji4] gratulacje przyszłym mamusiom! trochę nieśmiało i z dużą rezerwą podchodzę do tej ciazy, kreski na teście słabo widoczne, ale beta prawie 30.. Jutro powtórzę badanie i zobaczymy czy rośnie. Ostatnia próba była biochemiczna więc staram się nie ekscytować za mocno. Czasami mnie pobolewa i coś kłuję w jajnikach i macicy i od wczoraj jestem ciągle głodna, ktoś ma podobnie? [emoji23]
 
Do góry