reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

witam nowe przyszle mamusie :)

A wlasnie, wczoraj bylam w okolicy mojej ginekolozki, poymslalam sobie, ze wejde zrobic termin.. na za jakies 2 tygodnie. Wiec weszlam , mowie o pozytywnym tescie..a babka ".dobrze sie Pani czuje?, a jak dobrze i nie ma zadnego krwawienia .no to zrobimy termin na 04.02, bedzie 8 tydzien, to bedzie wysztko widac i bedzie mozna zrobic wszystkie badania .".. yh, typowe w niemczech ;-)
 
reklama
O matko jesteś jedyną osobą, która znam która ma takie zdanie jak ja[emoji16][emoji16] my z mezem zrobiliśmy przyjęcie na 50 osób, bo nie chcieliśmy robić postaw się a zastaw sie:) nie rozumiem tych weselnych szopek:) jeszcze jak ktoś jest mega zarobiony to spoko, ale mnóstwo moich znajomych kredyty na wesele brało i bierze..
Mysmy nie chcieli robic szumu. Tym bardziej ze na slub zdecydowalismy sie tak naprawde na wariata w samolocie do UK i ustakilismy date na za 3 miesiace [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] i tak oto hajtnelam sie w maju, maz wybieral moja sukienke dzien przed slubem, mama kupila mi bizuterie z perel [emoji23][emoji1745] bo my zawsze na przekor zabobonom [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
witam nowe przyszle mamusie :)

A wlasnie, wczoraj bylam w okolicy mojej ginekolozki, poymslalam sobie, ze wejde zrobic termin.. na za jakies 2 tygodnie. Wiec weszlam , mowie o pozytywnym tescie..a babka ".dobrze sie Pani czuje?, a jak dobrze i nie ma zadnego krwawienia .no to zrobimy termin na 04.02, bedzie 8 tydzien, to bedzie wysztko widac i bedzie mozna zrobic wszystkie badania .".. yh, typowe w niemczech ;-)
Dla mnie to dziwne bo jak ja pierwszy test zrobiłam w sobotę i u lekarza byłam w środę ( już z 2 wynikami bety) to mnie opieprzył co tak późno jestem 🤣
 
Ja już po wizycie ale nie mam żadnych wieści bo okazuje się że niemiecka służba zdrowia robię pierwsze usg dopiero w 8 tygodniu. Pobrali tylko krew i muszę jeszcze dwa tygodnie czekać 🙄a tak się już cieszyła że może będzie już serduszko ❤️
 
Dla mnie to dziwne bo jak ja pierwszy test zrobiłam w sobotę i u lekarza byłam w środę ( już z 2 wynikami bety) to mnie opieprzył co tak późno jestem 🤣
Zauwazylam, ze wiekszosc moich znajomych byla wlasnie ok 7-8 tygodnia. (no chyba, ze ktos mial jakies problemy z zajsciem w ciaze, badz utrzymaniem ciazy, to oczywiscie szybciej stawiali sie u ginekolozki)
Pamietam, jak poszlam do lekarza w pierwszej ciazy kilka dni po zrobieniu testu, to tylko mi krew pobrali, zeby sprawdzic bete..i umowili mnie na "za dwa tygodnie, bo wczesniej i tak nic nie bedzie widac"..
:)
 
Mysmy nie chcieli robic szumu. Tym bardziej ze na slub zdecydowalismy sie tak naprawde na wariata w samolocie do UK i ustakilismy date na za 3 miesiace [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] i tak oto hajtnelam sie w maju, maz wybieral moja sukienke dzien przed slubem, mama kupila mi bizuterie z perel [emoji23][emoji1745] bo my zawsze na przekor zabobonom [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Hahah ja też w perlach[emoji1787][emoji1787][emoji1787]


@sunshine83 bo to taki standard żeby po 6 tyg przyjść jak nie ma problemów, żeby serce bylo. Ja w pierwszej ciazy poszłam w dzien miesiączki bo akurat pozytywny też mi wyszedł to lekarka się trochę ze mnie smiala, że za wczesnie:) ale człowiek leciał na huraaa[emoji16] teraz spokojniej, choć u mnie grypa zaraz po teście wymusił wizyte żeby zobaczyć co tam się dzieje.. Ja idę na wizyte 6t5d.
 
reklama
Hahah ja też w perlach[emoji1787][emoji1787][emoji1787]


@sunshine83 bo to taki standard żeby po 6 tyg przyjść jak nie ma problemów, żeby serce bylo. Ja w pierwszej ciazy poszłam w dzien miesiączki bo akurat pozytywny też mi wyszedł to lekarka się trochę ze mnie smiala, że za wczesnie:) ale człowiek leciał na huraaa[emoji16] teraz spokojniej, choć u mnie grypa zaraz po teście wymusił wizyte żeby zobaczyć co tam się dzieje.. Ja idę na wizyte 6t5d.
masz racje, w pierwszej ciazy leci sie do lekarza w dniu zrobienia testu, w drugiej - poltora po zrobieniu testu..a w trzeciej - liczysz, kiedy bedzie 8 tydzien i dopiero wtedy idziesz ;-) (to tak z przymruzeniem oka ;-) )
 
Do góry