reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Jestem załamana ;( Wszystko byłoby ok, Kropka ma 3mm i bijące serducho ale niestety obok jest ogromny krwiak, który może wszystko zniszczyć ;( ;( Moja Ginka wie, że bez takich informacji panikuję wystarczająco ale widziałam po Jej minie, że nie jest dobrze. Biorę wszystkie leki, które powinnam, więcej nie da się zrobić. Zwolnienie i całkowity zakaz czegokowiek poza leżeniem. To by było na tyle w temacie zdrowego ruchu ;(
W razie plamienia/krwawienia szpital. Mam myśleć pozytywnie bo i tak ode mnie teraz niewiele zależy ;(
Wiedziałam, że te sny i intuicja nie są bez znaczenia ;( ;(
Trzymaj się, trzeba być dobrej myśli 😘

Ja to się pochwaliłam siostrom ale usłyszałam tylko ... i po co ci to było , znowu pchać się w te gowno!
One wola spędzać czas w pracy niż przy dzieciach wola imprezy znajomych
emoji28.png

Ja inaczej patrzę na życie .... ale mogły mi chociaż po gratulować
emoji19.png
Nie fajnie z ich strony. N
Oh nie... Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, ze jednak zbije ❤
Jestem w tej samej sytuacji, mam tydzień czekać co się wydarzy.
To sobie poczekamy razem
Ja byłam w niedzielę na IP, bo źle się czułam. Według @ było 6+4 ale według USG i mniej więcej z moich obliczeń 5+6. Lekarz kazał spokojnie czekać do kolejnej wizyty.
Także czekamy.
Chociaż sama się mocno tym stresuję, to wiem że musimy być dobrej myśli 😘.
 
Hej. Dziewczyny czytam was od kilku dni ale dopiero teraz stworzyłam konto by napisać kilka pocieszających słów do Ewelina @ .
Jestem w tej samej sytuacji. Ostatnia miesiączka 28 listopada, wiem że owulacja mi się przesunęła bo robiłam testy owulacyjne które były dodatnie dopiero 23-24 grudnia. Byłam wczoraj u ginekologa widział tylko pęcherzyk według om to 6 t 4d ale ciąża jest dużo młodsza. Założył mi kartę ciąży bo mówi że jest przekonany że to będzie żywa ciąża ale ja od wczoraj odchodzę od zmysłów bo wizytę mam dopiero za dwa tygodnie czyli 29 stycznia. Oszaleje do tej pory. Mam nadzieję że nam się te ciąże rozwiną prawidłowo i będziemy szczęśliwe. Wszystkim mamom gratuluję 🙂 i zazdroszczę tych bijących serduszek ❤️❤️❤️
 
Ja to się pochwaliłam siostrom ale usłyszałam tylko ... i po co ci to było , znowu pchać się w te gowno!
One wola spędzać czas w pracy niż przy dzieciach wola imprezy znajomych [emoji28]
Ja inaczej patrzę na życie .... ale mogły mi chociaż po gratulować [emoji19]
Nie fajnie z ich strony.
Każdy ma prawo do swojego życia i realizować się tak jak chce, a skoro Ty jesteś szczęśliwa mając dużą rodzinkę, to masz do tego prawo i powinny być z Tobą.
Szkoda że nie dały Ci wsparcia, bo to przecież tak bliska rodzina 😔.
 
Hej. Dziewczyny czytam was od kilku dni ale dopiero teraz stworzyłam konto by napisać kilka pocieszających słów do Ewelina @ .
Jestem w tej samej sytuacji. Ostatnia miesiączka 28 listopada, wiem że owulacja mi się przesunęła bo robiłam testy owulacyjne które były dodatnie dopiero 23-24 grudnia. Byłam wczoraj u ginekologa widział tylko pęcherzyk według om to 6 t 4d ale ciąża jest dużo młodsza. Założył mi kartę ciąży bo mówi że jest przekonany że to będzie żywa ciąża ale ja od wczoraj odchodzę od zmysłów bo wizytę mam dopiero za dwa tygodnie czyli 29 stycznia. Oszaleje do tej pory. Mam nadzieję że nam się te ciąże rozwiną prawidłowo i będziemy szczęśliwe. Wszystkim mamom gratuluję 🙂 i zazdroszczę tych bijących serduszek ❤❤❤
Ja też ostatnia @ 28.11.
Ja od niedzieli już nie mogę się doczekać, a wizytę mam 20.01.
Czekamy razem na ❤️
 
Dziękuję Dziewczyny!
Psychicznie jestem roztrzaskana (za to mąż pełen optymizmu kupił mi leginsy z Lidla) :/ Widziałam po Gince, że nie jest dobrze :(
Kazała położnej założyć Kartę Ciąży ale wiem, że zrobiła to tylko po to, żeby mnie uspokoić a to durne babsko powiedziało "6 tydzień , z krwiakiem i karta ciąży? Bez sensu". Nie cierpię jej coraz bardziej :/
Kropka ogólnie jest silna skoro już serducho było a dzisiaj jest 5t4d ciąży! Termin wg dzisiejszego USG z 13.09 przesunął się na 08.09 ale te wszystkie dane będę aktualizować tutaj, jak się sytuacja ustabilizuje bo póki co siedzę jak na bombie i czekam na USG 22.01 u mojej prywatnej Ginki, wcisnęła mnie przed pracą bo ogólnie najszybszy termin był na koniec lutego.
Nie pozostaje mi noc innego, jak mieć nadzieję ...

@Ewelina @ za Was też trzymam kciuki, jeszcze usłyszysz to serduszko!
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny!
Psychicznie jestem roztrzaskana (za to mąż pełen optymizmu kupił mi leginsy z Lidla) :/ Widziałam po Gince, że nie jest dobrze :(
Kazała położnej założyć Kartę Ciąży ale wiem, że zrobiła to tylko po to, żeby mnie uspokoić a to durne babsko powiedziało "6 tydzień , z krwiakiem i karta ciąży? Bez sensu". Nie cierpię jej coraz bardziej :/
Kropka ogólnie jest silna skoro już serducho było a dzisiaj jest 5t4d ciąży! Termin wg dzisiejszego USG z 13.09 przesunął się na 08.09 ale te wszystkie dane będę aktualizować tutaj, jak się sytuacja ustabilizuje bo póki co siedzę jak na bombie i czekam na USG 22.01 u mojej prywatnej Ginki, wcisnęła mnie przed pracą bo ogólnie najszybszy termin był na koniec lutego.
Nie pozostaje mi noc innego, jak mieć nadzieję ...

@Ewelina @ za Was też trzymam kciuki, jeszcze usłyszysz to serduszko!

Trzymaj się, jedyne co Ci pozostaje to czekać i być dobrej myśli. Ja trzymam za Ciebie kciuki, myślę że to serduszko Waszej Kropki to dobry znak :)
 
Do góry