reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziękuję Dziewczyny!
Psychicznie jestem roztrzaskana (za to mąż pełen optymizmu kupił mi leginsy z Lidla) :/ Widziałam po Gince, że nie jest dobrze :(
Kazała położnej założyć Kartę Ciąży ale wiem, że zrobiła to tylko po to, żeby mnie uspokoić a to durne babsko powiedziało "6 tydzień , z krwiakiem i karta ciąży? Bez sensu". Nie cierpię jej coraz bardziej :/
Kropka ogólnie jest silna skoro już serducho było a dzisiaj jest 5t4d ciąży! Termin wg dzisiejszego USG z 13.09 przesunął się na 08.09 ale te wszystkie dane będę aktualizować tutaj, jak się sytuacja ustabilizuje bo póki co siedzę jak na bombie i czekam na USG 22.01 u mojej prywatnej Ginki, wcisnęła mnie przed pracą bo ogólnie najszybszy termin był na koniec lutego.
Nie pozostaje mi noc innego, jak mieć nadzieję ...

@Ewelina @ za Was też trzymam kciuki, jeszcze usłyszysz to serduszko!
Trzymaj się cieplutko, odpoczywaj i bądź dobrej myśli 😘
 
reklama
@Ewelina trzymam kciuki :* na pewno będzie dobrze!

Przez te wasze sytaucje zaczynam się sama stresować tym sercem:( w poprzedniej ciazy miałam tak ze na IP jak przyjechałam z bólami to też serca nie było a u gin 2 dni później już było..
 
Ja już po wizycie. Serduszko bije [emoji7] ciąża o kilka dni młodsza niż wynika z okresu. 6+4. Termin porodu 5 wrzesień. Dobrze że zrobiłam badania krwi bo wyszła mi anemia, muszę brać żelazo. Następna wizyta za 2 tygodnie, mam przyjść już z pełnymi badaniami krwi i moczu.

O to tak jak u mnie wszystko dzisiaj[emoji4] tylko mi wyliczył 6+3 ale też z terminem na 5 wrzesień. Jak duża fasolka?:)

Dziękuję Dziewczyny!
Psychicznie jestem roztrzaskana (za to mąż pełen optymizmu kupił mi leginsy z Lidla) :/ Widziałam po Gince, że nie jest dobrze :(
Kazała położnej założyć Kartę Ciąży ale wiem, że zrobiła to tylko po to, żeby mnie uspokoić a to durne babsko powiedziało "6 tydzień , z krwiakiem i karta ciąży? Bez sensu". Nie cierpię jej coraz bardziej :/
Kropka ogólnie jest silna skoro już serducho było a dzisiaj jest 5t4d ciąży! Termin wg dzisiejszego USG z 13.09 przesunął się na 08.09 ale te wszystkie dane będę aktualizować tutaj, jak się sytuacja ustabilizuje bo póki co siedzę jak na bombie i czekam na USG 22.01 u mojej prywatnej Ginki, wcisnęła mnie przed pracą bo ogólnie najszybszy termin był na koniec lutego.
Nie pozostaje mi noc innego, jak mieć nadzieję ...

@Ewelina @ za Was też trzymam kciuki, jeszcze usłyszysz to serduszko!

Na miejscu tej ginki wywaliłabym tą babę na zbity pysk!![emoji35] no co za czub!
 
Hej. Dziewczyny czytam was od kilku dni ale dopiero teraz stworzyłam konto by napisać kilka pocieszających słów do Ewelina @ .
Jestem w tej samej sytuacji. Ostatnia miesiączka 28 listopada, wiem że owulacja mi się przesunęła bo robiłam testy owulacyjne które były dodatnie dopiero 23-24 grudnia. Byłam wczoraj u ginekologa widział tylko pęcherzyk według om to 6 t 4d ale ciąża jest dużo młodsza. Założył mi kartę ciąży bo mówi że jest przekonany że to będzie żywa ciąża ale ja od wczoraj odchodzę od zmysłów bo wizytę mam dopiero za dwa tygodnie czyli 29 stycznia. Oszaleje do tej pory. Mam nadzieję że nam się te ciąże rozwiną prawidłowo i będziemy szczęśliwe. Wszystkim mamom gratuluję [emoji846] i zazdroszczę tych bijących serduszek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Dziękuje tobie bardzo za te słowa cieszę ze słyszeć ze jeszcze jest nadzieja [emoji5][emoji6] ze ktoś ma tak samo jak ja [emoji171]🤎 teraz tylko czekać i nie oszaleć
 
Dziękuję Dziewczyny!
Psychicznie jestem roztrzaskana (za to mąż pełen optymizmu kupił mi leginsy z Lidla) :/ Widziałam po Gince, że nie jest dobrze :(
Kazała położnej założyć Kartę Ciąży ale wiem, że zrobiła to tylko po to, żeby mnie uspokoić a to durne babsko powiedziało "6 tydzień , z krwiakiem i karta ciąży? Bez sensu". Nie cierpię jej coraz bardziej :/
Kropka ogólnie jest silna skoro już serducho było a dzisiaj jest 5t4d ciąży! Termin wg dzisiejszego USG z 13.09 przesunął się na 08.09 ale te wszystkie dane będę aktualizować tutaj, jak się sytuacja ustabilizuje bo póki co siedzę jak na bombie i czekam na USG 22.01 u mojej prywatnej Ginki, wcisnęła mnie przed pracą bo ogólnie najszybszy termin był na koniec lutego.
Nie pozostaje mi noc innego, jak mieć nadzieję ...

@Ewelina @ za Was też trzymam kciuki, jeszcze usłyszysz to serduszko!

Jpd ciężko trafić na kogoś naprawdę życzliwego w dzisiejszych czasach 🤷🏻‍♀️🥺
Każdy to robi tak mechanicznie , jest ciąża to ok nie ma serca to na czyszczenie [emoji19][emoji19] zero opcji nie podają a b c żadnej .
Ty się tam mała trzymaj i odpoczywaj [emoji7]🥰 cieszę się z twojego małego serduszka [emoji171][emoji171]🤍
 
@Ewelina trzymam kciuki :* na pewno będzie dobrze!

Przez te wasze sytaucje zaczynam się sama stresować tym sercem:( w poprzedniej ciazy miałam tak ze na IP jak przyjechałam z bólami to też serca nie było a u gin 2 dni później już było..

Nie chciałam tutaj was wystraszyć po prostu jak człowiek jest głupi i się nie zna to leci szybko na ten zabieg niczego nie będąc pewnym na 100% bo badał mnie jeden lekarz 🥱 teraz tego błędu nie zrobię będę walczyć o te maleństwo cały czas [emoji6][emoji5][emoji1319]
 
reklama
Do góry