reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja nie mam zadnych i to tez stresujące... wolalabyn miec to przynajmniej czulabym ze jestem w ciazy... czasami tylko troche podbrzusze czuje ale to pewnie przez powiekszajaca sie macice
Spokojnie, na objawy jeszcze przyjdzie czas ;) Przecież wiele kobiet nawet nie zauważa, że jest w ciąży, więc brak objawów nie jest żadnym złym "objawem" :)
 
reklama
Cześć! Jestem dziś w 23 dniu cyklu. Ostatni okres 13.12 i dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam ten przeklęty test o czułości 10 i... Nic :( być może zrobiłam go zbyt wcześnie?
 
Dodam, że od owulacji boli mnie jajnik, piersi trochę bolą a nigdy przed @ tak nie było... Zawsze piersi zaczynały boleć na 3 dni przed a jajniki tylko w owulacje. Jestem cały czas zmęczona a jednocześnie nie moge spać do 1, 2 w nocy 🙄 budze się o 6 i chodzę jak trup. Myślicie że jak dziś wyszedł negatyw z tak czułym testem to nie ma się co łudzić już? A jeszcze cały czas czuję "tam" ścisk jakbym za chwilę miała dostać @. Osiwieje do tego okresu. I wiem, że muszę się uzbroić w cierpliwość ale to wcale nie jesy takie łatwe
 
Witam się z Wami
27.12 zrobiłam 2 testy i wyszły dwie grubaśne krechy, bety nie robiłam i nie zrobię przy ostatnim razie pięknie przyrastała a tylko puste jajo było i zwodzenie prawie do 12 tygodnia że jeszcz coś z tego będzie. Mam synka lat 6, a i zaawansowana wiekowo już jestem lat 38. Wizyta na 8 stycznia i mam nadzieję zobaczyć i usłyszeć serducho.
 
A ja zaczęłam krwawic, czuje brzuch jak na @ mam dość!!!! Ost33dc A dziś 34 😰 i co z tego że beta rosła 😭😭😭😭 poczekam jeszcze i napiszę do lekarza, bo i teraz nie mam z kim jechać 😓
 
Witam się z Wami
27.12 zrobiłam 2 testy i wyszły dwie grubaśne krechy, bety nie robiłam i nie zrobię przy ostatnim razie pięknie przyrastała a tylko puste jajo było i zwodzenie prawie do 12 tygodnia że jeszcz coś z tego będzie. Mam synka lat 6, a i zaawansowana wiekowo już jestem lat 38. Wizyta na 8 stycznia i mam nadzieję zobaczyć i usłyszeć serducho.
A który bedize tydzoen ja wizycie? Gratulacje:)
 
Hej dziewczyny :) dużo napisaliście a ja wczoraj nie byłam w formie żeby pisać :(

@ania202 trochę za szybko test i beta, jeszcze na pewno musisz poczekać żeby wiedzieć na 100% czy się udało czy trz nie bo oba scenariusze sa prawdopodobne. Ja mogę Ci powiedzieć tak mnie teraz w ciazy tez bolał brzuch to było 5 dni przed terminem okresu. Płakałam bo myslalam ze się nie udało. Następnego dnia zrobiłam test i już były dwie kreski.

@Dwa+Trzy Hmm może faktycznie taki masz po prostu objaw ale pewnie lepiej dla własnego zdrowia psychicznego sprawdzić lub może iść na bete jeśli będzie się powtarzało. Ja Ciebie tak bardzo rozumiem. U mnie 5 ciąża a ja dalej zielona jak by to była pierwsza i tak samo spanikowana. To się chyba nie zmienia.

@Zapata powiem Ci ze z objawami jest u mnie różnie są dni dobre i złe. Piersi np rano mnie nie bolą za bardzo ale wieczorem już jest dużo gorzej. Swędzą mnie tylko w ciągu dnia jak cholera... mdłości tez różnie zależy raz mam od razu jak wstanę a innym po chwili albo jak zjem. Wczoraj miałam mdłości do jakiejś 17/18 takie ze nie mogłam się na niczym skupić. No i u mnie paw przy porannym myciu zębów. Na słodycze tez nie mam ochoty, a z synami czekolada to był nr 1 ;)

@alina89 No to czekam na wynik bety! Plamienie może się zdarzyć to fakt. Ja w ostatniej ciazy miałam kilka razy lekkie plamienie i zdrowy chłop 3760g;) ale zobacz jak beta i w razie czego gin lub szpital. Ja tu już pisałam ale się powtórzę najlepiej znaleźć fajnego gina który jest chętny do kontaktu między wizytami i jak jest problem można zadzwonić.

@Anisa15 faktycznie w pracy może być ciężko z tymi objawami. Ja teraz nie pracuje ale w ostatniej ciazy tak i przynajmniej do 12 nie byłam w stanie nic zrobić :(
Fakt, to się chyba nigdy nie zmienia ;)

Po nocy jakby lepiej i znowu mi niedobrze ;) Zbieramy się właśnie na Betę. Oby dzisiaj były wyniki.
 
reklama
@lenka_8989 jak tylko będziesz miała możliwość to jedz na pogotowie! Daj znać co napisał lekarz. To noe musi oznaczać najgorszego szczególnie jedli to termin @ trzymam kciuki!
 
Do góry