reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Właśnie przeczytałam Twoja wiadomość. Dobrze, że masz duże doświadczenie i dobrze znasz swoje ciało. Widzsz sama, że nie masz się czym martwić:). Czujność jest oczywiście zawsze wskazana, ale nie ma co panikować i się nakręcać... łatwo napisać, trudniej zmienić myślenie, ale sama postaram się do tego ustosunkować :). Co ma być to będzie!
Jak widzisz doświadczenie tu nie pomaga hahahaha MatkaWariatka na 100% W każdej ciąży tak panikuję, po ciąży z resztą też - ogólnie mam fioła na punkcie dzieci ;) Też nie bez przyczyny bo pierwsza ciąża faktycznie była zagrożona a w drugiej przeżyłam kilkudniowy horror po źle zinterpretowanym USG.
Nie będę wchodzić w szczegóły bo wiem jak to działa nakręcająco.
Trzeba się nastawić pozytywnie, co ma się stać to i tak się stanie.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki!!
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Na początku chce pogratulować wszystkim przyszłym szczęśliwym mamą [emoji8][emoji8]
Długo się zastanawiałam czy napisać tutaj, nie chce znowu się nastawiac. Od jakiegos czasu biegam co chwile do toalety, bolą mnie piersi, mam zawroty głowy i myslalam że może to ciąża. Ale byłam wczoraj zrobić bete i wyszła ujemna ;( i jak myślicie czy może nie za wcześnie zrobiłam badanie ? Cykle mam regularne 28 dni , OM 11 grudnia a owulacja 26.12
Chociaz wydaje mi sie ze w krwi już powinno cos wyjsc jakby to byla ciąża. Boje się że znowu sie nastawiłam za bardzo.
Pozdrawiam [emoji7][emoji8]

Wydaje mi się, że jeśli owulacja była 26 to wczoraj było jeszcze za szybko na betę... Możesz zawsze spróbować powtórzyć chociażby test domowy po tygodniu jeśli miesiączka nie przyjdzie :)
 
Ja już coraz bardziej panikuję, bo dziś zauważyłam różowe plamienie i taki czerwony strzępek jak przy okresie... A dziś niby 16 dpo, jakoś 40dc i ta beta wczoraj zaledwie 10 mIU/ml... Więc zaczęłam już powoli się nastawiać na najgorsze.

A mój mąż jest wciąż super optymistycznie nastawiony! I z politowaniem mi mówi, że bez sensu się stresuję, bo na pewno to dopiero implantacja. I że owulacja musiała być później. Tylko skok temperatury miałam bardzo wyraźny. A to chyba niemożliwe, żeby owulacja była PO skoku, prawda?

Ech, jutro jeszcze idę na drugą betę po 48h, ale boję się, że wynik mnie załamie...
 
Nie chcę Cię na nic nastawiać... Mnie też tydzień przed bolał brzuch jak na okres i byłam wręcz pewna że ten miesiąc idzie na straty. Jednak okazało się inaczej [emoji846] Powodzenia [emoji846]
Strasznie niecierpliwa jestem i dlatego tak się pospieszyłam , ale mam jeszcze nadzieję w takim razie. Jest jeszcze prawie tydzien do okresu a brzuch mnie boli jakbym już miała go dostac ;(
Chyba zaczekam do 7 i wtedy pójdę na betę, teraz długi weekend to pewnie będę myśleć o tym dużo;(
Planowalam kupić test i robić codziennie przez te 3 dni ale skoro beta wyszła ujemna to testów raczej nie opłaca sie robic
 
Dziewczyny, jakie macie ciążowe objawy? Mnie mdli cały dzień, jestem senna, przeszła cała ochota na słodycze I kawę (a je uwielbiam), mam dziwny posmak w ustach i piersi mnie pobolewają. Jednak już drugi wieczór z rzędu piersi bolą dużo mniej i martwię się, że to jakiś zły objaw. Wam piersi dokuczaja cały czas równo czy raz mniej raz bardziej? Może macie jakieś większe doświadczenia, to moja pierwsza ciąża i wszystko mnie martwi...
Mnie męczą mdłości ( nie znam dnia ani godziny kiedy dopadną ) oraz często korzystam z toalety. Od dwóch dni dopada mnie senność i do południa nie mogę się zwlec z łóżka. Piersi bolą przy dotyku, raz bardziej, raz mniej a czasem wcale, ogólnie dają się o wiele mniej we znaki niż w pierwszej ciąży. U mnie objawy nie są cały czas jednakowe, są dni, że wogóle nie czuję, że jestem w ciąży a są dni że bardzo źle się czuję. Mam też problemy z koncentracją, pracuję z ludźmi, umysłowo, do tego się uczę i jest bardzo ciężko skupić się gdy dopada cię fala mdłości, a ty musisz się uśmiechać, aby ukryć swoje złe samopoczucie.

Czy są tu na sali panie około 40 lat?
 
Hej dziewczyny :) dużo napisaliście a ja wczoraj nie byłam w formie żeby pisać :(

@ania202 trochę za szybko test i beta, jeszcze na pewno musisz poczekać żeby wiedzieć na 100% czy się udało czy trz nie bo oba scenariusze sa prawdopodobne. Ja mogę Ci powiedzieć tak mnie teraz w ciazy tez bolał brzuch to było 5 dni przed terminem okresu. Płakałam bo myslalam ze się nie udało. Następnego dnia zrobiłam test i już były dwie kreski.

@Dwa+Trzy Hmm może faktycznie taki masz po prostu objaw ale pewnie lepiej dla własnego zdrowia psychicznego sprawdzić lub może iść na bete jeśli będzie się powtarzało. Ja Ciebie tak bardzo rozumiem. U mnie 5 ciąża a ja dalej zielona jak by to była pierwsza i tak samo spanikowana. To się chyba nie zmienia.

@Zapata powiem Ci ze z objawami jest u mnie różnie są dni dobre i złe. Piersi np rano mnie nie bolą za bardzo ale wieczorem już jest dużo gorzej. Swędzą mnie tylko w ciągu dnia jak cholera... mdłości tez różnie zależy raz mam od razu jak wstanę a innym po chwili albo jak zjem. Wczoraj miałam mdłości do jakiejś 17/18 takie ze nie mogłam się na niczym skupić. No i u mnie paw przy porannym myciu zębów. Na słodycze tez nie mam ochoty, a z synami czekolada to był nr 1 ;)

@alina89 No to czekam na wynik bety! Plamienie może się zdarzyć to fakt. Ja w ostatniej ciazy miałam kilka razy lekkie plamienie i zdrowy chłop 3760g;) ale zobacz jak beta i w razie czego gin lub szpital. Ja tu już pisałam ale się powtórzę najlepiej znaleźć fajnego gina który jest chętny do kontaktu między wizytami i jak jest problem można zadzwonić.

@Anisa15 faktycznie w pracy może być ciężko z tymi objawami. Ja teraz nie pracuje ale w ostatniej ciazy tak i przynajmniej do 12 nie byłam w stanie nic zrobić :(
 
Dziewczyny, jakie macie ciążowe objawy? Mnie mdli cały dzień, jestem senna, przeszła cała ochota na słodycze I kawę (a je uwielbiam), mam dziwny posmak w ustach i piersi mnie pobolewają. Jednak już drugi wieczór z rzędu piersi bolą dużo mniej i martwię się, że to jakiś zły objaw. Wam piersi dokuczaja cały czas równo czy raz mniej raz bardziej? Może macie jakieś większe doświadczenia, to moja pierwsza ciąża i wszystko mnie martwi...
Ja nie mam zadnych i to tez stresujące... wolalabyn miec to przynajmniej czulabym ze jestem w ciazy... czasami tylko troche podbrzusze czuje ale to pewnie przez powiekszajaca sie macice
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry