reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Też mam wizytę 10-ego [emoji6] Trochę się boję. Jak narazie wie tylko mąż, nikomu jeszcze nie mówiliśmy a na każdym kroku mam wrażenie, że ktoś coś podejrzewa [emoji85]. W Sylwestra musiałam znaleźć wymówkę dlaczego nawet szampana nie wypiję... Wczoraj było trochę gości, imieniny taty i tu znowu problem.

Dlatego my spędziliśmy Sylwestra z Naszymi dziećmi :D już musiałam kilka dni wcześniej pic bezalkoholowego szampana bo była u mnie koleżanka i mąż potajemnie nalewal mi bezalko :p
W przyszłym tygodniu są okrągłe urodziny mojej mamy... ciekawe czy nikt tam się nie domyśli :p
 
reklama
Też mam wizytę 10-ego 😉 Trochę się boję. Jak narazie wie tylko mąż, nikomu jeszcze nie mówiliśmy a na każdym kroku mam wrażenie, że ktoś coś podejrzewa 🙈. W Sylwestra musiałam znaleźć wymówkę dlaczego nawet szampana nie wypiję... Wczoraj było trochę gości, imieniny taty i tu znowu problem.
Ja miałam gości od 28go do dziś, musiałam udawać cały czas wylewac te driny co mi robili (towarzystwo że studiów, nie było wymówki...), szampana cmoknelam, a potem wlalam mieszankę soku jablkowego i wody gazowanej i nikt się nie kapnał, ale na deser koleżanka zrobiła tiramisu... Z Baileysem... I weź tu wybrzydzaj... O matko musiałam się ratować bólem brzucha, chorym gardłem żeby nie palić z nimi, dobrze, że ten nos miałam zatkany to przynajmniej brzmiało wiarygodnie 😜 ale wtopa była raz, bo po wypiciu "niby drinka" pojechałam autem do sklepu i musiałam grubo się tłumaczyć z tego, że jeżdżę po "alkoholu". Wymyslalam, że to był slabiutki, że dawno itd... 🙈
Swoją drogą mam już niezła bazę drinków zastępczych na takie okoliczności. Polecam tą mieszankę "szampanowa", można ją zrobić bardziej wytrawna z tonikiem np., albo zasmaczyc limonka. Bo pić Cole albo soczek pomarańczowy przez 9 miesięcy to brzmi mega nudno...
 
Aa chwilę temu miałam krwawienie z nosa, chwilowe, nagle, jasna krwią. Nagle chlusnelo, ale szybko się skończyło. Czy to może mieć jakiś związek z ciaza? Chyba nigdy nie miałam krwawienia z nosa wcześniej... Siedzę już w samolocie do Pl.oby żadnych niespodzianek już nie było.
 
Ja miałam gości od 28go do dziś, musiałam udawać cały czas wylewac te driny co mi robili (towarzystwo że studiów, nie było wymówki...), szampana cmoknelam, a potem wlalam mieszankę soku jablkowego i wody gazowanej i nikt się nie kapnał, ale na deser koleżanka zrobiła tiramisu... Z Baileysem... I weź tu wybrzydzaj... O matko musiałam się ratować bólem brzucha, chorym gardłem żeby nie palić z nimi, dobrze, że ten nos miałam zatkany to przynajmniej brzmiało wiarygodnie 😜 ale wtopa była raz, bo po wypiciu "niby drinka" pojechałam autem do sklepu i musiałam grubo się tłumaczyć z tego, że jeżdżę po "alkoholu". Wymyslalam, że to był slabiutki, że dawno itd... 🙈
Swoją drogą mam już niezła bazę drinków zastępczych na takie okoliczności. Polecam tą mieszankę "szampanowa", można ją zrobić bardziej wytrawna z tonikiem np., albo zasmaczyc limonka. Bo pić Cole albo soczek pomarańczowy przez 9 miesięcy to brzmi mega nudno...
Są wina bezalkoholowe a smakuja jak normalne:)
 
No z tym alkoholem to trzeba sie nagimnastykowac z wymowkami.A teraz Sylwester to juz w ogole. Malo kto nie pije w ten wieczor :)
 
reklama
Aa chwilę temu miałam krwawienie z nosa, chwilowe, nagle, jasna krwią. Nagle chlusnelo, ale szybko się skończyło. Czy to może mieć jakiś związek z ciaza? Chyba nigdy nie miałam krwawienia z nosa wcześniej... Siedzę już w samolocie do Pl.oby żadnych niespodzianek już nie było.
Normalne bo naczynia krwionośne robią się bardzo delikatne.

Moich wyników jeszcze nie ma ale ludzi dzisiaj jak za komuny po kawę więc pewnie do 16 poczekam..
 
Do góry