reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Niestety muszę się z wami pożegnać.. jutro rozstrzygnie się jaki będzie nasz dalszy los.. w tym lepszym wypadku ominie mnie pobyt w szpitalu. Bardzo miło było mi być tu te kilka dni, życzę wam powodzenia, bezbolesnego rozwiazania i 10 pkt apgar trzymajcie się dziewczyny.
 
reklama
Niestety muszę się z wami pożegnać.. jutro rozstrzygnie się jaki będzie nasz dalszy los.. w tym lepszym wypadku ominie mnie pobyt w szpitalu. Bardzo miło było mi być tu te kilka dni, życzę wam powodzenia, bezbolesnego rozwiazania i 10 pkt apgar trzymajcie się dziewczyny.

[emoji20] Bardzo mi przykro. Rozumiem, że byłaś dzisiaj u lekarza?
 
Niestety muszę się z wami pożegnać.. jutro rozstrzygnie się jaki będzie nasz dalszy los.. w tym lepszym wypadku ominie mnie pobyt w szpitalu. Bardzo miło było mi być tu te kilka dni, życzę wam powodzenia, bezbolesnego rozwiazania i 10 pkt apgar trzymajcie się dziewczyny.
Przykro mi 🥺😪😪😪
 
Niestety muszę się z wami pożegnać.. jutro rozstrzygnie się jaki będzie nasz dalszy los.. w tym lepszym wypadku ominie mnie pobyt w szpitalu. Bardzo miło było mi być tu te kilka dni, życzę wam powodzenia, bezbolesnego rozwiazania i 10 pkt apgar trzymajcie się dziewczyny.
Przykro mi ,mam nadzieje ze w najbliższym czasie los sie uśmiechnie i znów dostaniesz niespodziankę od losu [emoji8][emoji8]
 
Witam Was Wrzesnióweczki, ja jeszcze 3 dni przed terminem @ ale blada kreska na tescie juz jest, czekam jeszcze na wynik bety. Mam nadzieje, ze zostane z Wami na dluzej ! :)
 

Załączniki

  • 20191230_122826.jpg
    20191230_122826.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 193
reklama
Do góry