reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U mnie też chlopiec tak jak u Was :)
Luiska faktycznie maleństwo u Ciebie. Ale z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży było to samo ? 🤔
Ja to się znowu obawiam żeby nie był za duży 🤦‍♀️ pierwsza córeczka 3740 drugi synek 4000. A teraz byłam na usg 35+0 to wyszło 2600. Lekarz twierdzi że około 3500 się urodzi ale ja się obawiam że ponad 4 kg 🙈 ja mam termin na 10 września. Jeszcze 3 tyg i 2 dni. Odliczam już i mam nadzieję że chociaż kilka dni wcześniej urodze albo w terminie byle nie po.
[/QUOTE]


I u mnie chłopiec :) A podobno więcej dziewczynek przychodzi na świat ;)
Ostatnia wizyta 31+1 tc waga 1907g a u mnie +13kg 8-/ Wizyta w czwartek więc dowiem się ile maluch przybrał bo ja 1kg od ostatniej wizyty 4 tyg temu więc nie jest źle myślę ;) I najważniejsze... decyzja czy będzie cc... Ale wiem,że będzie bo mały nadal ustawiony miednicowo. Nic tylko się przyzwyczajać do tej sytuacji... i zacząć kompletować coś dla małego do szpitala bo jeszcze nic a nic nie mamy :D
 
Same chłopaki tutaj :D

Ewelinamalina, nie, ja jestem w pierwszej ciąży. To inna mamusia (Sobek, jak dobrze pamiętam) tutaj pisała, że jest w podobnej sytuacji, a już jedno dziecko z hipotrofią urodziła.
Dziewczyny, fajne klocuszki te Wasze chłopaki ;) mam nadzieję, że mój podrośnie. Bo ja tyję regularnie 😂

Gunka, faktycznie ciekawa sprawa z tym cukrem 🤔
 
U mnie też chlopiec tak jak u Was :)
Luiska faktycznie maleństwo u Ciebie. Ale z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży było to samo ? 🤔
Ja to się znowu obawiam żeby nie był za duży 🤦‍♀️ pierwsza córeczka 3740 drugi synek 4000. A teraz byłam na usg 35+0 to wyszło 2600. Lekarz twierdzi że około 3500 się urodzi ale ja się obawiam że ponad 4 kg 🙈 ja mam termin na 10 września. Jeszcze 3 tyg i 2 dni. Odliczam już i mam nadzieję że chociaż kilka dni wcześniej urodze albo w terminie byle nie po.


I u mnie chłopiec :) A podobno więcej dziewczynek przychodzi na świat ;)
Ostatnia wizyta 31+1 tc waga 1907g a u mnie +13kg 8-/ Wizyta w czwartek więc dowiem się ile maluch przybrał bo ja 1kg od ostatniej wizyty 4 tyg temu więc nie jest źle myślę ;) I najważniejsze... decyzja czy będzie cc... Ale wiem,że będzie bo mały nadal ustawiony miednicowo. Nic tylko się przyzwyczajać do tej sytuacji... i zacząć kompletować coś dla małego do szpitala bo jeszcze nic a nic nie mamy :D
[/QUOTE]
Nie ma już szansy, żeby mały się sam obrócił?
 
Same chłopaki tutaj :D

Ewelinamalina, nie, ja jestem w pierwszej ciąży. To inna mamusia (Sobek, jak dobrze pamiętam) tutaj pisała, że jest w podobnej sytuacji, a już jedno dziecko z hipotrofią urodziła.
Dziewczyny, fajne klocuszki te Wasze chłopaki ;) mam nadzieję, że mój podrośnie. Bo ja tyję regularnie 😂

Gunka, faktycznie ciekawa sprawa z tym cukrem 🤔
 
Same chłopaki tutaj :D

Ewelinamalina, nie, ja jestem w pierwszej ciąży. To inna mamusia (Sobek, jak dobrze pamiętam) tutaj pisała, że jest w podobnej sytuacji, a już jedno dziecko z hipotrofią urodziła.
Dziewczyny, fajne klocuszki te Wasze chłopaki ;) mam nadzieję, że mój podrośnie. Bo ja tyję regularnie 😂

Gunka, faktycznie ciekawa sprawa z tym cukrem 🤔
Też się nad tym zastanawiam. Już nawet zaczełam to łączyć z braniem luteiny. Bo dopuki jej nie brałam to cukier książkowy. Ale tego nie wiem i muszę poczekać do wizyty żeby się dowiedzieć
 
Gunka witaj :) u mnie 34tc i też chłopiec, termin mam na 29 września :)
Dziewczyny wczoraj zapomniałam zapytać gina o to może wy mi pomożecie:) jak to jest z planowanym cc, trzeba się wcześniej zgłosić do szpitala czy w dniu operacji dopiero?? I czy któraś miała znieczulenie ogólne przy cc?? Pytam bo ze starszakiem miałam cc nagłe bo małemu tętno spadało w trakcie porodu sn
U nas niestety starszaka złapała choroba, noc nie przespana czuje się jak wrak dzisiaj :( jeszcze te upały nie odpuszczają u nas, nogi bolą ale o dziwo obrzęków nie mam :(
 
A ja dziewczyny na IP :( dzisiaj rano pojawiło się dwukrotnie brązowe plamienie, nie było mocne, i jedynie na papierze toaletowym ale było. Do tego całą noc miałam ból podbrzusza, delikatny. Od rana czuje ból kręgosłupa ledzwiowego i właśnie podbrzusza, więc zdecydowaliśmy jechać się zbadać. Jestem po KTG, wyszło dobrze. Teraz czekam na badanie i USG. Trzymajcie kciuki, żeby było dobrze 🙏 dzisiaj 34+5. I ja czekam na dziewczynkę 🥰
 
reklama
A ja dziewczyny na IP :( dzisiaj rano pojawiło się dwukrotnie brązowe plamienie, nie było mocne, i jedynie na papierze toaletowym ale było. Do tego całą noc miałam ból podbrzusza, delikatny. Od rana czuje ból kręgosłupa ledzwiowego i właśnie podbrzusza, więc zdecydowaliśmy jechać się zbadać. Jestem po KTG, wyszło dobrze. Teraz czekam na badanie i USG. Trzymajcie kciuki, żeby było dobrze 🙏 dzisiaj 34+5. I ja czekam na dziewczynkę 🥰

Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze, bo do porodu masz jeszcze czas 😘 daj znać jak wyszło usg. Ja mam każdej nocy ból lekki podbrzusza,jak na okres.a w dzień nic. Sama nie wiem czemu,może jak się leży, to kest ucisk na coś.
 
Do góry