reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny, powiedzcie mi czy zdarzało sie, ze po badaniu ginekologicznym szyjki macicy miałyście plamienie i jakiś dyskomfort (pobolewanie, trochę ciągnięcie)?
Byłam wczoraj na badaniu kontrolnym i oprócz wymazów lekarz badał czy z szyjka wszystko w porządku, nie obniża sie itd. Podczas badania trwajacego z niecala minutę trochę mnie bolalo jak na okres a w domu po wizycie w łazience pojawily się drobne skrzepy i takie lekko brunatne zabarwienie wydzieliny... Nie miałam do tej pory czegoś takiego i trochę wystraszylam się. Poza tym nie mam bólów brzucha, tylko lekkie ciagniecie w macicy jak po cytologii.

Mi też się zdarza potem taki dyskomfort, zwłaszcza dzień później, potem już jest ok 😊
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie mi czy zdarzało sie, ze po badaniu ginekologicznym szyjki macicy miałyście plamienie i jakiś dyskomfort (pobolewanie, trochę ciągnięcie)?
Byłam wczoraj na badaniu kontrolnym i oprócz wymazów lekarz badał czy z szyjka wszystko w porządku, nie obniża sie itd. Podczas badania trwajacego z niecala minutę trochę mnie bolalo jak na okres a w domu po wizycie w łazience pojawily się drobne skrzepy i takie lekko brunatne zabarwienie wydzieliny... Nie miałam do tej pory czegoś takiego i trochę wystraszylam się. Poza tym nie mam bólów brzucha, tylko lekkie ciagniecie w macicy jak po cytologii.
Mi lekarz powiedział, że po cytologii może pojawić się plamienie, ale nie powinno trwać dłużej niż 2 dni.
 
Dziewczyny ja już po badaniach prenatalnych. Wszystko w jak najlepszym porządku. Płeć potwierdzona przez drugiego lekarza więc synuś pewnie zostanie synusiem 😜 ...co do moich ruchów to słabo je odczuwam bo mam łożysko na przedniej ścianie macicy aaa i moje sadełko pozostawia wiele do życzenia 🤔 ...a jak u was z kopniaczkami ? Czujecie już je mocniej czy narazie tylko takie bulgotki i motylki w brzusiu??? Ja czuję jak mały się wypina i przemieszcza ...pozdrawiam was gorąco.
 
Nie wiem, ja nie miałam. Tylko po pobraniu cytologi, ale uprzedził mnie ze tak może być więc nie panikowalam. Ale po badaniu szyjki nie zdążyło się
Dziewczyny, powiedzcie mi czy zdarzało sie, ze po badaniu ginekologicznym szyjki macicy miałyście plamienie i jakiś dyskomfort (pobolewanie, trochę ciągnięcie)?
Byłam wczoraj na badaniu kontrolnym i oprócz wymazów lekarz badał czy z szyjka wszystko w porządku, nie obniża sie itd. Podczas badania trwajacego z niecala minutę trochę mnie bolalo jak na okres a w domu po wizycie w łazience pojawily się drobne skrzepy i takie lekko brunatne zabarwienie wydzieliny... Nie miałam do tej pory czegoś takiego i trochę wystraszylam się. Poza tym nie mam bólów brzucha, tylko lekkie ciagniecie w macicy jak po cytologii.
 
@Isia35 ja czuję ruchy już trochę czasu, ale to moja druga ciąża i łożysko mam wysoko na tylniej ścianie. Najpierw było tylko pukanie, takie od środka, a potem coraz mocniejsze🙂🙂 też czuje jak się mały przemieszcza i wypina😊
 
Hej. Ja od trzech dni czuję takie delikatne łaskotanie, smyranie.... Jestem przy kości i nastawiłam się, że późno poczuje ruchy, a tu taka niespodzianka. Na początku myślałam, że mi się wydaje, ale na prawdę to czuję. Nie mogę się wtedy skupić na niczym, sama do siebie się uśmiecham[emoji23]
Dziewczyny ja już po badaniach prenatalnych. Wszystko w jak najlepszym porządku. Płeć potwierdzona przez drugiego lekarza więc synuś pewnie zostanie synusiem [emoji12] ...co do moich ruchów to słabo je odczuwam bo mam łożysko na przedniej ścianie macicy aaa i moje sadełko pozostawia wiele do życzenia [emoji848] ...a jak u was z kopniaczkami ? Czujecie już je mocniej czy narazie tylko takie bulgotki i motylki w brzusiu??? Ja czuję jak mały się wypina i przemieszcza ...pozdrawiam was gorąco.
 
Hej. Ja od trzech dni czuję takie delikatne łaskotanie, smyranie.... Jestem przy kości i nastawiłam się, że późno poczuje ruchy, a tu taka niespodzianka. Na początku myślałam, że mi się wydaje, ale na prawdę to czuję. Nie mogę się wtedy skupić na niczym, sama do siebie się uśmiecham[emoji23]
A który jesteś tydzień? Przepraszam za pytanie ale nie śledziłam całego wątku od początku stąd moje pytanie
 
Mi lekarz powiedział, że po cytologii może pojawić się plamienie, ale nie powinno trwać dłużej niż 2 dni.
A cytologie macie teraz w II trymestrze robioną? Ja w sumie jeszcze nie miałam, może na połówkowych mi zrobi [emoji848] ogólnie miałam rok temu, a powinnam robić co roku, powinnam się o nią upomnieć? [emoji2]
 
reklama
A cytologie macie teraz w II trymestrze robioną? Ja w sumie jeszcze nie miałam, może na połówkowych mi zrobi [emoji848] ogólnie miałam rok temu, a powinnam robić co roku, powinnam się o nią upomnieć? [emoji2]
Ja miałam przy drugiej wizycie czyli gdzieś koło 8 tyg w ciąży...teraz zastanawiam się gdzie zrobię wymaz bakteriologiczny bo wszystko pozamykane 🤔
 
Do góry