reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Hej. U nas nasze maleństwo ukrywa jaka ma płeć, ale moja ginekolog stawia, że to może być dziewczyna. Jeśli to się potwierdzi to zawsze chciałam mieć córkę o imieniu Sara. Jeśli jednak będzie syn to mąż marzy o Tymonie. [emoji6]Pozdrawiam
U nas też jeszcze nie wiemy jaka płeć. Ale jeśli będzie chłopiec to właśnie Tymon😊 a co do dziewczynki, zdania są podzielone. Ja bym chciała Marcelinkę a mąż Zuzię
 
A czy na badania połówkowe macie zalecone przyjść z pełnym pęcherzem czy to nie ma znaczenia?
Nie mam żadnych zaleceń ale ten sam lekarz na prenatalnych zapytał czy jest pełen bo niby tak lepiej. Za to teraz byłam na USG i lekarz zalecił opróżnić pęcherz. Nie mam pojęcia od czego to zależy :)
 
reklama
Do góry