reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mi napisał że widzi nieprawidłowości w rozwoju płodu po badaniu usg. W pierwszej ciąży też mi tak wypisał dzięki temu mam je na NFZ. Powiedział mi wprost ze musi troszeczkę naklamac w tym skierowaniu 😊
 
reklama
Mam 31 lat moj lekarz od razu powiedział, że takie badanie muszę wykonać. Zastanawiałam się właśnie czy zmieniły się jakieś wytyczne dot. wieku ciężarnej itp.
35 lat ale jak lekarz zleci wcześniej to wcześniej. Różnica że po 35 roku są bezpłatne przynajmniej tak u mnie było. Ja jeżdżę do Luxmedu w Lublinie. Każda wizyta to teraz 120 zł usg zwykłe 150zł, 3d to więcej ale jak robiliśmy z małą to jest to wspaniała pamiątka i nie raz oglądałam to badanie w domu. No i sprawdziło się bo jest bardzo podobna z twarzy na tych zdjęciach. No i dla mnie takie prenatalne bezpłatne to jest super sprawa. Ale mimo wszystko lepiej porobić wszystkie badania i mieć 100%pewności.
 
35 lat ale jak lekarz zleci wcześniej to wcześniej. Różnica że po 35 roku są bezpłatne przynajmniej tak u mnie było. Ja jeżdżę do Luxmedu w Lublinie. Każda wizyta to teraz 120 zł usg zwykłe 150zł, 3d to więcej ale jak robiliśmy z małą to jest to wspaniała pamiątka i nie raz oglądałam to badanie w domu. No i sprawdziło się bo jest bardzo podobna z twarzy na tych zdjęciach. No i dla mnie takie prenatalne bezpłatne to jest super sprawa. Ale mimo wszystko lepiej porobić wszystkie badania i mieć 100%pewności.
Ile ma Twoja córeczka?
35 lat ale jak lekarz zleci wcześniej to wcześniej. Różnica że po 35 roku są bezpłatne przynajmniej tak u mnie było. Ja jeżdżę do Luxmedu w Lublinie. Każda wizyta to teraz 120 zł usg zwykłe 150zł, 3d to więcej ale jak robiliśmy z małą to jest to wspaniała pamiątka i nie raz oglądałam to badanie w domu. No i sprawdziło się bo jest bardzo podobna z twarzy na tych zdjęciach. No i dla mnie takie prenatalne bezpłatne to jest super sprawa. Ale mimo wszystko lepiej porobić wszystkie badania i mieć 100%pewności.
W pierwszej ciąży nie miałam badań prenatalnych, ale od tego czasu minęło 5 lat widzę, że sporo się zmieniło.
 
Cześć dziewczyny,

Nie widzę jeszcze takiego wątku, a z moich obliczeń i obserwacji wynika, ze powinno już Nas kilka być.

Pierwszy test zrobiłam w poniedziałek 3 dni przed terminem [emoji85]na dodatek po południu, ale 2 kreski się pojawiły.

To moja piąta ciąża, mam dwóch synów :) termin orientacyjnie 3-5.09.2020 :)

Czekam na Was :)
Witam i ja. Dołączam do was kochane. Termin porodu mam na 25.09.2020, chyba ze sie cos zmieni. Jeszcze duuuzooo czasuuuu wyczekiwania.
 
reklama
Mnie mój lekarz zapytał czy chce zrobić prenatalne i jak powiedziałam że tak to wpisał w kartę ciąży i termin kiedy mam się umówić, chodzę prywatnie więc i prenatalne prywatnie😉
 
Do góry