reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Wyszło ni jak. Jest pęcherzyk bez zarodka. Z wielkości wygląda na bardzo młodą ciażę bo na 4-5 tygodni. ale jest pusty nic nie widać. Z OM powinien być 7 tc i 2 dni. Na tym etapie powinno coś być. Do tego krwawię dalej. Nie tak żeby używać podpasek ale bez wkładki ani rusz. Dostałam leki do ustne i mam też dopochwowe ale to jakby się krwawienie skończyło. Za dwa tygodnie mam pojechać jeszcze raz na usg i wtedy się okaże. Zrobiłam wczoraj progesteron wyszedł 3,7 to mało ale w przedziałach to jest przy wieku ciąży 4-5 tygodni. HCG 2156. Dlatego za kilka dni muszę powtórzyć pewnie w piątek to zrobię. Jak wartości wzrosną to ok a jak nie to już koniec. Ogólnie jest do dupy bo czuję się z tym sama. Myślałam że mój J mnie prytuli po cieszy , nie mam na co liczyć. Dobrze że mała jest w domu to człowiek nie myśli tak często. Dam znać co i jak ale nie mam dobrego przeczucia. Cycki mnie już nie bolą, nie jestem zmęczona, zero wymiotów. Może jedynarzecz to bak apetytu ale to pewnie przez nerwy.
U mnie też młodsza ciąża i dopiero po kilku dniach było widać różnicę na usg, więc jeszcze nic straconego! Pociesze Cię, że u mnie też żadnych objawów ciążowych
 
reklama
Ale ani serduszka nic dla mnie to pusty zarodek. A tydzień 7. Dzisiaj jakby mniej ze mnie leci ale nadal leci. Do tego jestem przeziębiona. Mała zaraziła się od teściowej i przyniosła wirusa do nas. W nocy jak chciałam wysmarkać nos to się posikałam :dry:Normalnie pierwszy raz w życiu mi się zdarzyło.
 
Mamusie czy macie w planach wykonanie badań prenatalnych, czy Wasi lekarze kierują Was na takie badania ?
jak masz skończone 35 lat to z automatu musisz mieć zrobione
można wcześniej jeżeli lekarz zaleci
Ja miałam robione w pierwszej ciąży. Chodzę prywatnie do lekarza to przynajmniej jedno usg miałam bezpłatne.
 
Ja zamierzam zrobić badanie Harmony, a usg wykona mi moja ginekolog. Żeby mieć prenatalne na nfz trzeba miec jednak wskazania, co Wam lekarz wpisał na rozpoznaniu?
 
jak masz skończone 35 lat to z automatu musisz mieć zrobione
można wcześniej jeżeli lekarz zaleci
Ja miałam robione w pierwszej ciąży. Chodzę prywatnie do lekarza to przynajmniej jedno usg miałam bezpłatne.
Mam 31 lat moj lekarz od razu powiedział, że takie badanie muszę wykonać. Zastanawiałam się właśnie czy zmieniły się jakieś wytyczne dot. wieku ciężarnej itp.
 
reklama
Do góry