reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
We czwartek jedziemy razem z teściami na 4 dni do Krakowa.. Z jednej strony się cieszę w końcu trochę odpocznę, od garów itp... Ale z drugiej strony jak patrzę na siebie że jestem non stop zmęczona to jestem przerażona jak to będzie... Mamy zaplanowane Wieliczkę i Zakopane żeby połazić trochę i basen, a ja bez drzemki w dzień jestem nie do życia, boję się że zepsuje wszystkim wyjazd..
 
U mnie z zapachami i zachciankami wygląda to podobnie. Najpierw mam na coś chcice a później patrzec na to nie mogę i na sama myśl robi mi się nie dobrze. Problem jest taki że już nie bardzo wiem co mam jeść bo na większość produktów tak reaguje :(

@cosmolady bardzo się cieszę!!! GRATULUJĘ :))
 
U mnie z zapachami i zachciankami wygląda to podobnie. Najpierw mam na coś chcice a później patrzec na to nie mogę i na sama myśl robi mi się nie dobrze. Problem jest taki że już nie bardzo wiem co mam jeść bo na większość produktów tak reaguje :(
Niestety możemy sobie tu przybić piąteczkę... 😞
 
U mnie z zapachami i zachciankami wygląda to podobnie. Najpierw mam na coś chcice a później patrzec na to nie mogę i na sama myśl robi mi się nie dobrze. Problem jest taki że już nie bardzo wiem co mam jeść bo na większość produktów tak reaguje :(

@cosmolady bardzo się cieszę!!! GRATULUJĘ :))
Niestety możemy sobie tu przybić piąteczkę... 😞
I ja razem z Wami... ✋😩
 
reklama
@Kawoszka81 byłaś dziś na usg? Jak wyszło badanie?
Mam nadzieję, że wszystko dobrze ✊
Wyszło ni jak. Jest pęcherzyk bez zarodka. Z wielkości wygląda na bardzo młodą ciażę bo na 4-5 tygodni. ale jest pusty nic nie widać. Z OM powinien być 7 tc i 2 dni. Na tym etapie powinno coś być. Do tego krwawię dalej. Nie tak żeby używać podpasek ale bez wkładki ani rusz. Dostałam leki do ustne i mam też dopochwowe ale to jakby się krwawienie skończyło. Za dwa tygodnie mam pojechać jeszcze raz na usg i wtedy się okaże. Zrobiłam wczoraj progesteron wyszedł 3,7 to mało ale w przedziałach to jest przy wieku ciąży 4-5 tygodni. HCG 2156. Dlatego za kilka dni muszę powtórzyć pewnie w piątek to zrobię. Jak wartości wzrosną to ok a jak nie to już koniec. Ogólnie jest do dupy bo czuję się z tym sama. Myślałam że mój J mnie prytuli po cieszy , nie mam na co liczyć. Dobrze że mała jest w domu to człowiek nie myśli tak często. Dam znać co i jak ale nie mam dobrego przeczucia. Cycki mnie już nie bolą, nie jestem zmęczona, zero wymiotów. Może jedynarzecz to bak apetytu ale to pewnie przez nerwy.
 
Do góry