reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

:baffled: Bardzo brzydko mnie dzisiaj podbrzusze boli, rwie, gniecie .. I krzyż.. Chyba faktycznie dzisiaj miala przyjść @ :baffled:
Oby nie znalazła drogi bo po dwóch nospach też już różne myśli mam :baffled:
Kurde mam dziś to samo, tylko u mnie było by już po @. Ja odczuwam takie choćby skurcz i potrzebę parcia..... nie kojarzy mi się to za dobrze ...wzięłam nospe i czekam... nie mam bóli
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Na początku chce pogratulować wszystkim przyszłym szczęśliwym mamą 😘😘
Długo się zastanawiałam czy napisać tutaj, nie chce znowu się nastawiac. Od jakiegos czasu biegam co chwile do toalety, bolą mnie piersi, mam zawroty głowy i myslalam że może to ciąża. Ale byłam wczoraj zrobić bete i wyszła ujemna ;( i jak myślicie czy może nie za wcześnie zrobiłam badanie ? Cykle mam regularne 28 dni , OM 11 grudnia a owulacja 26.12
Chociaz wydaje mi sie ze w krwi już powinno cos wyjsc jakby to byla ciąża. Boje się że znowu sie nastawiłam za bardzo.
Pozdrawiam 😍😘
Dzis mass 8dpo owu? Ja mialam krew najprawdopodibniej to byla implantacja w 9dpo.
Piekna beta:)


A dziewczyny czytalam na mamaginekolog ze beta w dniu spodziewanej @ powinna wynosic ok
200 :) i ze beta od 1000 widac pechecrzyk na usg, a od 10000 powinno byc widac na usg zarodek
 
reklama
Do góry