reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Szłam do gabinetu bardzo pozytywnie nastawiona, że dowiem się czegokolwiek.
Pani nawet nie spojrzała na wyniki bety, zadowoliło ją że testy i beta wyszły pozytywnie...
Po odpoczynku około 10 minut jest mi lepiej,ale jak chwilę pochodzę to znów ból się pojawia. Nie jest taki nie do zniesienia ale dokucza.
Betę sprawdzałam tylko raz 28.12 i była 72. Jutro pójdę jeszcze raz, a w sobotę USG.
 
reklama
Może beta Cię uspokoi . Człowiek idzie przerażony do lekarza a on Cię oleje... Ech
Szłam do gabinetu bardzo pozytywnie nastawiona, że dowiem się czegokolwiek.
Pani nawet nie spojrzała na wyniki bety, zadowoliło ją że testy i beta wyszły pozytywnie...
Po odpoczynku około 10 minut jest mi lepiej,ale jak chwilę pochodzę to znów ból się pojawia. Nie jest taki nie do zniesienia ale dokucza.
Betę sprawdzałam tylko raz 28.12 i była 72. Jutro pójdę jeszcze raz, a w sobotę USG.
 
Na poczatku same problemy. Kiedys nie bylo bet i czlowiek sie nie nakrecal. Ja w pierwszej ciazy mając 19lat tez jakos tak na luzie a teraz? Masakra,a najgorsze ze czuje ze chyba jednak sie nie uda tym razem rowniez. Jak patrze na Wasze wyniki bety takie wysokie a u mnie 2 dni po spodziewanej @ i tylko 91. Odnośnie owulacji to dokładnie nie wiem kiedy mialam ale stosunki byly do 17grudnia i wtedy niby byla owu wg kalendarzyka a pozniej dopiero 22.12wiec nie mogla owu mocno sie przesunac chyba nie? Stwierdzilam ze pojde na ta bete dopiero w srode lub we wtorek bo jedziemy w te gory zeby nie zepsuc sobie wyjazdu gdyby w sobote slabo przyrosla...

Ja równiez witam nowe mamuski :)
 
Przestań się nakręcać i stresowac. Ja wczoraj miałam betę 45. Będzie wszystko dobrze [emoji846]
Na poczatku same problemy. Kiedys nie bylo bet i czlowiek sie nie nakrecal. Ja w pierwszej ciazy mając 19lat tez jakos tak na luzie a teraz? Masakra,a najgorsze ze czuje ze chyba jednak sie nie uda tym razem rowniez. Jak patrze na Wasze wyniki bety takie wysokie a u mnie 2 dni po spodziewanej @ i tylko 91. Odnośnie owulacji to dokładnie nie wiem kiedy mialam ale stosunki byly do 17grudnia i wtedy niby byla owu wg kalendarzyka a pozniej dopiero 22.12wiec nie mogla owu mocno sie przesunac chyba nie? Stwierdzilam ze pojde na ta bete dopiero w srode lub we wtorek bo jedziemy w te gory zeby nie zepsuc sobie wyjazdu gdyby w sobote slabo przyrosla...

Ja równiez witam nowe mamuski :)
 
@Belize gratuluje! Daj znać jak beta. To normalne ze na usg jeszcze nie było nic widać, na następnej wizycie już będzie na pewno pięknie [emoji4]

@Kocianka a ile masz lat? Co konkretnie Cię tak zdenerwowało?

@Joa123 gratulacje! Na usg coś może być ale jeszcze chyba nie za wiele. Taki ból jest normalny, jeśli bardzo Ci dokucza to możesz w ostateczności wziąć nospe. Ale skoro po odpoczynku przechodzi to myśle ze na spokojnie [emoji4] jeśli masz ciezka prace to może jak już będzie [emoji173]️ to pomysł o zwolnieniu. Ech niektórzy lekarze pozbawieni empatii, szczególnie skoro to twoja pierwsza ciąża fajnie by było jakby ktoś się tobą dobrze zajął o wytłumaczył... a później się dziwią ze kobiety czytają internet i wszystko googluja.

@Marta200x nie porównuj swojego wyniku do innych, to naprawdę nie ma znaczenia. Powyżej 5 jest ciąża, a jeśli jest dobry przyrost to na ta chwile wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja się powtórzę ale to moja pierwsza ciąża z taka beta wysoka a robię zawsze w podobnym czasie Ok 30 dnia. W poprzednich PRAWIDŁOWYCH ciążach z chłopcami miałam 30 i po 72h 120 np. Ze starszym podobnie a później już nie sprawdzam bo tylko bym się nakręcała. Także luz i do wizyty na której zobaczysz serducho [emoji4]

@Zapata gratulacje! Ładny przyrost! Wow to super historia, świetnie ze akurat przed in vitro się udało! Trochę jednak stresu Wam to zaoszczędziło [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję! Bardzo się cieszę, że się udało.
My niecałe pół roku, ale martwi mnie też wysiłek w pracy, a po wysiłku silniejszy ból, oprócz brzucha boli mnie też kręgosłup z tyłu, bardzo podobnie jak na @ ale zdecydowanie słabiej.
U mnie 27.12 dwie kreski ale druga strasznie blada.
Do tego zgłosiłam się z bólem brzucha w poniedziałek do lekarki a ona zapytała po co wogole przyszłam.
Powiedziała też że nawet jeśli jest to wczesna ciąża może ta ciąża żyje a może nie i że mam wrócić w późniejszym terminie.
I do widzenia...
Skąd jesteś?
 
reklama
Do góry