reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Przecież pracodawca nie ma prawa pytać czemu masz zwolnienie lekarskie. Po co się tłumaczyć? Dajesz zwolnienie i mówisz od kiedy do kiedy obowiązuje, to nie wystarczy?
Oczywiście, że nie ma obowiązku mówić z jakiej przyczyny jest zwolnienie ale i tak dopatrzą się na zwolnieniu symbolu B a w przypadku ciąży i przewidywanej długiej kilkumiesięcznej nieobecności w pracy lepiej jest o tym poinformować pracodawcę, tak po ludzku porozmawiać.
 
reklama
Mnie odrzuca od miesa. Od poczatku mam faze na zupy, a pomidorowa z lanym ciastem pochlone w hektolitrach. Apropos... Musze sobie dzis ugotowac ahahaha

Dzieki Bogu odrzuca mnie od slodyczy
emoji3590.png


Odrzucilo mi kawe.


Odrzucilo mi jogurty


emoji16.png
Mi też odrzuciło kawę i słodycze, chociaż od zawsze kilka kaw dziennie i mnóstwo słodyczy.
Ale brak chęci na słodycze mam nadzieję pozostanie 😉
Dziewczyny a jakiej aplikacji używacie?? W sensie tej co liczy, który to tc itp?? 😉
Ja mam ciążą +, liczy skończone tygodnie, preglife pokazuje w trakcie ktorego tygodnia jesteś a w nawiasie skończone tygodnie i dni 😉
 
Tez tak uwazam tym bardziej że niektóre dziewczyny tak jak ja na przykład nie mają możliwości chodzenia do lekarza co jakis czas i sprawdzania czy wszytko jest ok.. owszem rozmowa o złych objawach i dobrych jak najbardziej ale poronienia nie są na miejscu... jest od tego osobny wątek tutaj wspieramy się w naszych smutkach i rozterkach i dzielny się radością [emoji3059]

Ja uważam, że taki temat pomimo że nieprzyjemny jest na miejscu. Ale ja z tych co wolą wiedzieć więcej niż mniej. Tak samo jak już wiele dziewczyn pożegnało się z nami bo właśnie je to spotkało, to też miały nie pisać bo to inne dołuje? Jak mnie coś nie interesuje albo dołuje to po prostu przewijam dalej. Moim zdaniem niech każdy pisze/pyta co chce i się nie zastanawia czy to na miejscu czy nie, po to jest forum
 
Ja mam 3 braci (w tym blizniaka), mąż też ma brata więc wydaje mu się że to łatwo ale jakoś jego bratu urodziła się córeczka, mimo że szwagierka też ma brata ;)

Dlatego uważam, że zawsze jest 50/50 [emoji2]

Mnie na studiach uczyli, że to plemniki determinują o płci dziecka więc masz naprawdę duże szanse na chłopca :D

A to prawda, plemnik decyduje o płci dziecka, bo my zawsze przekazujemy żeńskie… ale to nie zmienia faktu, że nie wiadomo co takiego przekazał ten jeden jedyny tym razem [emoji23]
Na odpowiedź jeszcze trochę poczekamy [emoji16]
 
Zachcianki mam na maślankę, mięsa nie jem nie jestem w stanie, po pracy dziś padłam jak przecinka leżę czytam forum bo skrobiecie w takim tępię że ledwie nadrabiam; boli mnie w lewej pachwinie jajniku i udzie nie wiem co to...
 
reklama
Do góry