reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Witam was dziewczyny [emoji4]
Ja też dzisiaj wizytuje ale tak się strasznie boję czy wszystko jest dobrze, czy serduszko bije.
Objawów jakby mniej, mniej mnie mdli, piersi jakby bolą mniej. I jeszcze dwa dni temu jakaś taka wydzielina jak kawa z mlekiem po podcieraniu się.
Wizytę mam dopiero po 17 i chyba zwarjuje przez te kilka godzin[emoji58]
Trzymajcie kciuki za mnie i za moją fasolkę.
Ja od początku ciąży praktycznie nie mam żadnych objawów. Były jedynie bóle w podbrzuszu i delikatnie bolące piersi. Żadnych mdłości, wymiotów. Mam tak, że w niektóre dni czuję się jakby mnie ktoś młotkiem otumanił. Leżałabym, nie mam chęci nic robić.
A dziś mam wizytę o 19.10 więc Twoja po 17 to jeszcze jest dobra sytuacja 😁
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z konfliktem. Mam rh- mąż rh+, syn ma też po mnie rh-, nie dostałam nic po porodzie. Czy jeśli dziecko będzie miało teraz rh+ to trzeba coś z tym robić?
Chyba trzeba częściej sprawdzać czy nie ma przeciwciał przeciwko krwinkom płodu ale to lekarz na pewno Ci powie, zleci dodatkowe badania jakby się okazało że dziecko ma krew +
 
Jazda z nas przechodzi to inaczej. To zrozumiałe że problemy osobiste nie pomagają w tym wszystkim. Ale mnie pociesza myśl że tutaj jest taka grupka co zawsze wesprze dobrym słowem :)

@w_karolcia co z tego że prawie 9mm jak USG tak słabe że ja nic tam nie widzę ;p mam nadzieję że jutro wszystko zobaczę i usłyszę serduszko, teraz wiem tylko że jest ok i bije ale nawet nie wiem jak często ;)

Czyli jutro znów wizyta? Prywatnie? Myślisz zeby się umówić do mojego za tydzień na badanie jak się stresuje?
 
Chyba trzeba częściej sprawdzać czy nie ma przeciwciał przeciwko krwinkom płodu ale to lekarz na pewno Ci powie, zleci dodatkowe badania jakby się okazało że dziecko ma krew +
A skąd wiadomo jaką krew ma dziecko? To chyba tylko da się sprawdzić przez jakieś testy czy amnio tak?
Hej dziewczyny, ja się witam że szpitala, wylądowałam tu rano z krwawieniem, ciąża zagrożona, niestety tu zostaje nie wiadomo ile.. :( starałam się myśleć bardzo pozytywnie a tu taki psikus..
Wszystko będzie dobrze, najważniejsze że jesteś pod opieką.
 
Czyli jutro znów wizyta? Prywatnie? Myślisz zeby się umówić do mojego za tydzień na badanie jak się stresuje?
Tak, jutro wizyta umówiona nawet przed zrobieniem testu :) tak jak pisałam, do lux medu chodzę tylko żeby mieć badania. Dostałam dziś cały pakiet do zrobirnia. Jeśli się tak stresujesz to idź, ale nie do tego samego lekarza. Sprawdź kto ma naprawdę dobry sprzęt itd ale uwierz mi że najważniejszy jest spokój :) ja plamilam przez 8 dni
 
reklama
Do góry