reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Witam Was dzisiaj:) u mnie dzis wizyta, ale dopiero po pracy o 16.40. Ale bedzie mi sie dluzyc ;( i oczywiscie stres jest. Dzis 8t+0. Tak sie boje, ze dzis zakończy sie to wszystko... u mnie zero objawow, nawet piersi juz przy dotyku nie bola..

Wyciszenie objawow jak u mnie.. Mam nadzieję że to nie są złe znaki!
 
reklama
Dziewczyny,
Wiem ze bardzo malo sie udzielam- ale mam do tego osobiste powody :(
Mam dwoje dzieciakow- prawie 11 i 9 lat.... niestety nie potrafie sie cieszyc ta ciaza, za duzo roznych problemow osobistych sie skumulowalo... Wy tak pieknie piszecie o wizytach, bijacych serduszkach, cieszycie sie... a ja? No wlasnie... nie potrafie sie cieszyc :( to czytanie Was dodaje mi sil, nie wyobrazam sobie bym nie mogla poczytac o waszych wizytach, obawach, smutkach czy radosciach... potrzebuje tego by oswoic sie z tym ze zostane mama po raz trzeci...
jestem bardzo zdolowana, ciagle placze, zauwazylam ze nawet moje dzieciaki bardziej sie ciesza z tego okruszka niz ja :( wiem ze to okrutne, ze powinnam sie cieszyc i prosic Boga o zdrowie... :(
Pomarudzilam Wam... moze chociaz jedna z Was mnie zrozumie...
 
Dzień Dobry. Ja już się wyspałam :angry: Max.4godz i coś mi każe wstać ..
@Sandra1215 a bierzesz może duphaston? Bo niby on potęguje mdłości. Ja zostałam przy 1tabl na noc ale właśnie to mnie obudziło.
U mnie na USG wszystko w porządku a lekarz zalecił brać duphaston 2x3.
Walczę z mdłościami właśnie.
Dziewczyny wszystko ok! Kropka ma 8,6mm, wychodzi termin na 19.09. :) Boje serduszko!! Ale się cieszę!!!
Gratuluję ❤ 😘
 
@3mama86 Ja cie rozumiem. Sama mam metlik w głowie.. Zwłaszcza że od grudnia mam jakies Stany depresyjne, ataki paniki.. Czuję się jakby mnie ktoś wkleił do mojego życia.. Z tym, że na prawdę nie mam na co narzekać..
 
Witam Was dzisiaj:) u mnie dzis wizyta, ale dopiero po pracy o 16.40. Ale bedzie mi sie dluzyc ;( i oczywiscie stres jest. Dzis 8t+0. Tak sie boje, ze dzis zakończy sie to wszystko... u mnie zero objawow, nawet piersi juz przy dotyku nie bola..
Trzymam kciuki za wizytę :) Na pewno będzie dobrze. Nie miej najgorszych myśli, trzeba myśleć pozytywnie. Gdybym sama posłuchała męża zamiast się zamartwiać swoją wysoką betą to zaoszczędziłabym sobie ogromnego stresu i łez ale wiadomo łatwo się mówi.
 
Trzymam kciuki za wizytę :) Na pewno będzie dobrze. Nie miej najgorszych myśli, trzeba myśleć pozytywnie. Gdybym sama posłuchała męża zamiast się zamartwiać swoją wysoką betą to zaoszczędziłabym sobie ogromnego stresu i łez ale wiadomo łatwo się mówi.
Oczywiscie nie mam tylko najgorszych mysli, bo mysle tez pozytywnie, ze bedzie dobrze i ze groszek urosl :) po wizycie napewno dam Wam znac !:) ide do najlepszej kliniki w miescie (województwie ) wiec sprzet tez powinni miec dobry
 
Dziewczyny,
Wiem ze bardzo malo sie udzielam- ale mam do tego osobiste powody :(
Mam dwoje dzieciakow- prawie 11 i 9 lat.... niestety nie potrafie sie cieszyc ta ciaza, za duzo roznych problemow osobistych sie skumulowalo... Wy tak pieknie piszecie o wizytach, bijacych serduszkach, cieszycie sie... a ja? No wlasnie... nie potrafie sie cieszyc :( to czytanie Was dodaje mi sil, nie wyobrazam sobie bym nie mogla poczytac o waszych wizytach, obawach, smutkach czy radosciach... potrzebuje tego by oswoic sie z tym ze zostane mama po raz trzeci...
jestem bardzo zdolowana, ciagle placze, zauwazylam ze nawet moje dzieciaki bardziej sie ciesza z tego okruszka niz ja :( wiem ze to okrutne, ze powinnam sie cieszyc i prosic Boga o zdrowie... :(
Pomarudzilam Wam... moze chociaz jedna z Was mnie zrozumie...
Mysle, ze jak zobaczysz swoja Kruszynke to wszystko sie zmieni ❤
 
Dzień dobry wszystkim. U mnie w końcu nadszedł ten dzień. dziś 8+4 i w końcu pierwsze usg. Od rana mam za zmianę ataki paniki a potem dobre przeczucia i usmiech. Gin kazała przyjść samej ale chyba po 100 pytaniu do męża czy wszystko będzie dobrze widzę że będę go potrzebowała i załatwił wczoraj wolne i jedzie dzisiaj ze mną. Powiedział że najwyżej zostanie w korytarzu ale będę walczyć [emoji123] żeby wszedł że mną. Wizyta o 14. Trzymajcie kciuki i pomyślcie o mnie.

Witam Was dzisiaj:) u mnie dzis wizyta, ale dopiero po pracy o 16.40. Ale bedzie mi sie dluzyc ;( i oczywiscie stres jest. Dzis 8t+0. Tak sie boje, ze dzis zakończy sie to wszystko... u mnie zero objawow, nawet piersi juz przy dotyku nie bola..

Trzymam kciuki za obie! [emoji1307]

Dziewczyny wszystko ok! Kropka ma 8,6mm, wychodzi termin na 19.09. :) Boje serduszko!! Ale się cieszę!!!

Super wiadomości z rana 🤩



Współczuje Wam tych mdłości, u mnie na szczęście nie ma żadnych przykrych objawów, ale w Waszych przypadkach to nic przyjemnego [emoji853]
 
@3mama86 nie jesteś sama, też mam poczucie że zbyt mało się cieszę ale z drugiej strony ta ciąża dała mi poczucie spokoju, jestem bardziej wyciszona.
Może spróbuj poukładać chiciaż jedną z gnębiących cię spraw, myślę że od razu poczujesz radość życia. Jeśli masz problemy, może porozmawiaj z kimś, wygadaj, poradź się, może wspólnie znajdziecie rozwiązanie.
Życzę ci dużo radości z życia i czytaj nas często skoro przynosi ci to ulgę 😊
 
reklama
Do góry