reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Część dziewczyny, to jest jakiś kosmos jak mi się spać ciągle chce, mam pracę biurowa i tak walczę ze sobą żeby nie zasnąć...oby przeszło jak najszybciej bo czuję się bardzo bezproduktywnym pracownikiem;/ tak bym chciała już być po wizycie i wiedzieć że wszystko jest ok...ale cóż do środy muszę wytrzymać. W dodatku mąż w delegacji a córka niestety nie daje pospać po pracy;)
Miłego dnia!;)
Ja też w pracy walczę żeby nie zasnąć, wracam do domu i padam jak kawka😴. Dzisiaj jeszcze nudności, rano zaczęłam wymiotować więc podejrzewam że teraz to się zacznie😁. Byle jakoś dotrwać do wtorku, bo na razie nie chce nikomu mówić!
Komu jeszcze nie gratulowałam serduszek - ❤️❤️! Cieszę się razem z Wami!
 
Jeśli Twoje pierwsze dziecko ma Twoja grupę krwi to nie wytwarzalas przeciwcial. Przy pierwszej ciąży nie ma zagrożenia, czy dziecko będzie miało Twoja grupę krwi czy grupę krwi męża, jeśli miałoby grupę krwi meza to w drugiej ciąży trzeba uważać, bo jeśli znowu będzie miało grupę krwi męża to wtedy trzeba interweniowac farmakologicznie, ponieważ wtedy są wytwarzane przeciwciala niebezpieczne dla dziecka. Ale w Twoim przypadku nie masz się czym martwić. Ciężko mi to prościej wytłumaczyć, Twój lekarz na pewno wszystko Ci powie :)
Wszystko jasne, właśnie tak cały czas myślałam.
 
reklama
Do góry