reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Jak przypomnę sobie test obciążenia glukozą to już mam mdłości. Bardzo źle to przeszłam, miałam 3 podejścia. 2 razy Zwymiotowalam, za 3 pielęgniarka udostępniła mi leżankę i jakoś udało się przeleżeć i nie zwrócić. Fatalne badanie.
@Blanca86 ja bym skontrolowała na IP.
 
reklama
Dziewczyny mam krótkie pytanie bo Moj gin nie odbiera ani nie odp, a Mąż się martwi i chce mnie pakować Do auta na IP do szpitala.... zaczęła mi drwtwieć prawa noga do pięty tak dziwnie, mam podejrzenie CPM, ale nie czuje się źle a plamienie po Luteinie się zmniejszyły... czy to może być groźne ? Mam jechać? Co radzicie?
Lepiej pojechać i dostać opierdziel od lekarza, że nic się nie dzieje niż ignorować objawy, zrobią badanie, zawsze to człowiek spokojniejszy
 
Dziewczyny mam krótkie pytanie bo Moj gin nie odbiera ani nie odp, a Mąż się martwi i chce mnie pakować Do auta na IP do szpitala.... zaczęła mi drwtwieć prawa noga do pięty tak dziwnie, mam podejrzenie CPM, ale nie czuje się źle a plamienie po Luteinie się zmniejszyły... czy to może być groźne ? Mam jechać? Co radzicie?
Jedz koniecznie! Mi ustaly krwawienia po luteinie przy CPM (po tygodniu brania)
CPM jest groźna dla życia. Trzymsm kciuki, aby to nie byla CPM. Jedź i napisz nam jak będziesz coś wiedzieć. Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny mam krótkie pytanie bo Moj gin nie odbiera ani nie odp, a Mąż się martwi i chce mnie pakować Do auta na IP do szpitala.... zaczęła mi drwtwieć prawa noga do pięty tak dziwnie, mam podejrzenie CPM, ale nie czuje się źle a plamienie po Luteinie się zmniejszyły... czy to może być groźne ? Mam jechać? Co radzicie?
Blanca, słuchaj się męża! Przy podejrzeniu CPM to zawsze warto sprawdzić, może nic takiego, ale nikt nie ma prawa Cię za to opierdzielic - taka ciąża to zagrożenie życia.
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze❤️!!
 
Dziewczyny mam krótkie pytanie bo Moj gin nie odbiera ani nie odp, a Mąż się martwi i chce mnie pakować Do auta na IP do szpitala.... zaczęła mi drwtwieć prawa noga do pięty tak dziwnie, mam podejrzenie CPM, ale nie czuje się źle a plamienie po Luteinie się zmniejszyły... czy to może być groźne ? Mam jechać? Co radzicie?
Ja od razu Ci napisałam, że przy podejrzeniu CPM jechałabym od razu to kompetentnego lekarza.
 
Jak przypomnę sobie test obciążenia glukozą to już mam mdłości. Bardzo źle to przeszłam, miałam 3 podejścia. 2 razy Zwymiotowalam, za 3 pielęgniarka udostępniła mi leżankę i jakoś udało się przeleżeć i nie zwrócić. Fatalne badanie.
@Blanca86 ja bym skontrolowała na IP.

Ja też tak to przechodzę [emoji51] przecież to badanie nie ma wtedy sensu...aż dziwne, że nie ma na to alternatywy dla takich jak my🤷‍♀️ ja zrzygałam się po 40 min i lekarz powiedział, że to starczy[emoji848] jakby mi kazali jeszcze raz to wypić to bym chyba się popłakała[emoji85] to było najdłuższe 40 min mojego życia
 
reklama
Do góry