reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
A rosła Ci normalnie Beta? Jak w takim razie rozpoznać ze to CPM? Martwię się....
[/QU
Tak beta rosła. U mnie byly plamienia i ból brzucha, nie było widac nic na usg, dopiero kiedy beta miała ponad 4tyś lekarka zaczęła szukać i okazało się, że jest w lewym jajowodzie. Miałam termim na styczeń tego roku :(

Cosmolady przykro mi bardzo i tulam Cię 😘
Teraz u Ciebie będzie już cudownie, za co bardzo mocno trzymam kciuki ❤️

Co do objawów niestety u mnie podobnie 😞😞 okrutne to zamartwianie jest I takie skrajne uczucia : zmienia się ciało, piersi mdłości, zmęczenie dochodzi - czuć, ze się coś dzieje, a jednak nie można w pełni się cieszyć, ze to d
 
@Dwa+Trzy tylko że badanie glukozy rpbisz w pierwszym trymestrze a cukrzyca wychodzi najczęściej dużo później. Poza tym często jest tak, że kobieta glukozę na czczo ma w normie a po obciążeniu glukozą wychodzi, że ma cukrzycę. To nie jest tak, że jeśli glukoza na czczo jest ok to cukrzyca nie występuje.
Pewnie jak wszystko i to zależy od lekarza. Moje znajome nie wszystkie były kierowane na to badanie i jak pisałam też na to liczę ;)
Ale decyzja należy do lekarza nie do mnie.
 
U mnie nie było zadnych dolegliwości, poza zachciankami na ryby. Teraz poza obrzmialymi piersiami i zachciankami na rybybi kwasne tez nie ma nic. Trochę jajnik kluje od czasu do czasu. U lekarza nie byłam a będe spokojna kiedy powie, że wszystko ok
 
reklama
Do góry